Güncel Kültür Sanat

AHBAP Kocaeli 30 Ağustos’ta Anıtkabir’e Gitti

Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Kocaeli İl Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile Anıtkabir’e gitti. Haluk Levent’in kurduğu Anadolu Halk ve Barış Platformunun (AHBAP) Kocaeli İl Başkanlığı’ndan bir..

AHBAP Kocaeli 30 Ağustos’ta Anıtkabir’e Gitti

Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Kocaeli İl Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile Anıtkabir’e gitti.

Haluk Levent’in kurduğu Anadolu Halk ve Barış Platformunun (AHBAP) Kocaeli İl Başkanlığı’ndan bir grup ekip 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılmak üzere dün Ankara’ya gitti. Gerçekleştirilen programla ilgili olarak AHBAP Kocaeli İl Başkanı Emre Uludağ bir açıklama yaptı. AHBAP Genel Başkanı Haluk Levent’in ve Türkiye genelinden 750 kişinin programa katıldığını ifade eden İl Başkanı Uludağ, “Türkiye’nin her yerinden gelen AHBAP İl Başkanları ve üyeleri olarak sabah saat 09.00’da Ankara Anadolu Meydanı’nda buluştuk.

ANITKABİR’DE SAYGI GEÇİŞİ
Genel Başkanımız Haluk Levent’in de katıldığı Anadolu Meydanı’nda genel toplantı yapıldı. Diğer şehirlerden gelen AHBAP toplulukları ile tanışıldı. Ardından tüm AHBAP toplulukları sıra halinde Anıtkabir’e giriş yaptık. Anıtkabir’deki saygı geçişi sonrasında Anıt Merdivenleri’nde toplu fotoğraf çektirdik. Anıtkabir programından sonra AHBAP toplu halde piknik yaptık. AHBAP topluluğu dışından insanların gelip bizleri tebrik etmeleri ve güzel dileklerini iletmeleri biz AHBAP’ları mutlu etti.

YENİ ARKADAŞLAR BEKLİYORUZ
Kocaeli’yi Ankara’da temsil etmek çok güzeldi. Gereken özveriyi ekip arkadaşlarımız gösterdi. AHBAP Kocaeli gelişen ve büyüyen bir İl Başkanlığı haline büründü. Aramıza sürekli yeni katılan arkadaşlar ve katılmak isteyen kişilerden mesajlar geliyor. Kocaeli’de yaşayan her arkadaşımızı aramıza bekliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL