Genel

Bakan Soylu: Yedi kaymakam için ölüm tehdidi var!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Plan Bütçe Komisyonu’nda yaptığı kan donduran açıklama ile gündeme oturdu. Bakan Soylu, en az yedi kaymakamın ölümle tehdit edildiğini söylerken, tehdit edilen kaymakamlardan birinin Doğubayazıt Kaymakamı..

Bakan Soylu: Yedi kaymakam için ölüm tehdidi var!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Plan Bütçe Komisyonu’nda yaptığı kan donduran açıklama ile gündeme oturdu. Bakan Soylu, en az yedi kaymakamın ölümle tehdit edildiğini söylerken, tehdit edilen kaymakamlardan birinin Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan olduğunu belirtti. Soylu, “Ben sabah akşam istihbarat okuyorum, en son okuduğum istihbaratı gece 03.30-04.00’de okudum” dedi.

Plan Bütçe Komisyonu’nda konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, en az yedi kaymakamın ölümle tehdit edildiğini söyledi. Soylu, ‘Ben sabah akşam istihbarat okuyorum, en son okuduğum istihbaratı gece 03.30-04.00’de okudum. En az yedi kaymakamımıza ölümle beraber tehdit gelmektedir’ dedi. Soylu bir kaymakamın da ismini söyledi.

Tehdit edilen kaymakamlardan biri Doğubayazıt Kaymakamı Ulaş Akhan olduğunu açıklayan Soylu, ‘Namlunun ucunda olmalarına rağmen vatanı için çalışan kaymakamlarımıza teşekkür ediyorum’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL