Genel Güncel Manşetler Surmanset

Başkan Demirci, Fen İşleri ve Park Bahçelerin Çalışmalarını Değerlendirdi

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediyenin yatırıma yönelik birimleri olan Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü’nün 2018 yılı çalışma programını düzenlediği toplantıda değerlendirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Keskin, Fen İşleri..

Başkan Demirci, Fen İşleri ve Park Bahçelerin Çalışmalarını Değerlendirdi

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediyenin yatırıma yönelik birimleri olan Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü’nün 2018 yılı çalışma programını düzenlediği toplantıda değerlendirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Keskin, Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğünü yetkili ve personellerinin hazır bulunduğu toplantıda 2018 yılı yatırım planı kesinleşti.

2018 Yılında Hizmetler Artarak Devam Edecek

Çayırova Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısında 2017 yılının yatırımlarını masaya yatıran Demirci, başarılı bir yılı geride bıraktıklarını açıkladı. Altyapıdan üst yapıya, çevre yatırımlarından yeni park yapımlarına kadar birçok hizmeti ilçeye kazandırdıklarını hatırlatan Demirci, 2018 yılının yatırım planında yeni altyapılar, üst yapılar, çevre ve park yapımları ile hizmetleri arttırarak sürdüreceklerini açıkladı. Çayırova’nın değişim ve dönüşümünde önemli rol alan iki biriminde faaliyetlerinin artarak süreceğini dile getiren Demirci, 2018 yılında yeni projelerle kentleşme ve kentlileşme yolunda atılımların devam edeceğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL