27 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 132.913
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.198
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.618

Demirci: Okullar Kademeli Olarak Taşınacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde Kent Meydanı Projesinin yapım aşamasına geçeceklerini dile getiren başkan Demirci, proje alanında bulunan Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi’ni ilk etapta Atatürk Mahallesi’ndeki Aşıklar Tepesinde..

Demirci: Okullar Kademeli Olarak Taşınacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde Kent Meydanı Projesinin yapım aşamasına geçeceklerini dile getiren başkan Demirci, proje alanında bulunan Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi’ni ilk etapta Atatürk Mahallesi’ndeki Aşıklar Tepesinde yeni yapılan okullara taşıyacaklarını, yine alan içerisinde bulunan Mehmet Akif İlkokulu’nun ise 24 Kasım Ortaokulu yanında yapılacak yeni okulun bitimi ile taşınacağını belirtti.

Bu çerçevede İlkokulun 2018-2019 eğitim öğretim dönemine kadar yerinde kalacağını söyleyen Demirci, vatandaşların bu konudaki merakını da gidermiş oldu. Lise bölümünün 2017-2018 eğitim öğretim döneminin ikinci yarısında yeni okullarına taşınacağını aktaran Demirci, İlkokul noktasında da kısa süre sonra 24 Kasım Ortaokulu yanında yeni okulun inşaatına kısa sürede başlayacaklarını ve projeyi 2018-2019 eğitim öğretim dönemi öncesinde tamamlayacaklarını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.