28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg

Gebze EYT’den Dönmez’e Ziyaret

EYT Gebze’den Aykan Dönmez’e Ziyaret   Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gebze derneği başkanı Nuh Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez ve yönetimini ziyaret etti…

Gebze EYT’den Dönmez’e Ziyaret

EYT Gebze’den Aykan Dönmez’e Ziyaret

 

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gebze derneği başkanı Nuh Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri, Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez ve yönetimini ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe teşkilatında gerçekleşen ziyarette Nuh Erdoğan ve yönetimini, Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez ve yönetimi karşıladı.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Gebze derneği başkanı Nuh Erdoğan, her fırsatta EYT sorununa değinen ve sadece destek vermekle yetinmeyip iktidar olduğunda öncelikli olarak EYT sorununu çözeceği sözünü veren Yeniden Refah Partisi’ne ve genel başkan Dr. Fatih Erbakan’a teşekkürlerimizi iletiyoruz dedi.

EYT sorununun hem ekonomik hem de sosyal bir sorun olarak acil bir şekilde çözülmesi gerektiğini belirten Yeniden Refah Partisi Çayırova ilçe başkanı Aykan Dönmez, parti programında EYT sorununa çözüm sunan tek parti olduklarını dile getirdi. Hükümetin 1 ayda faize ödediği para, 5,5 milyon EYT’li vatandaşımızın sorunlarını çözmeye yeterde artar dedi. Dönmez, Yeniden Refah iktidarında EYT’li vatandaşlarımızın, emeklilikten doğan haklarını kullanamamaları haksızlığına son vereceğiz dedi.

Sözlerine son vermeden, teşkilatına yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dönmez, Nuh Erdoğan’a ‘milli kaynaklar-1’ kitabını hediye ederek teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.