Genel Güncel Surmanset

Gazeteci Nurettin Sağsöz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bir süredir tedavi gördüğü  hastanede yaşamını yitiren Çağdaş Medya Grup ile SAS Grup imtiyaz sahibi,Gazeteci Nurettin Sağsöz için İzmit Fevziye Camiinde cenaze namazı kılındı. Zonguldak Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz’ün..

Gazeteci Nurettin Sağsöz Son Yolculuğuna Uğurlandı
Bir süredir tedavi gördüğü  hastanede yaşamını yitiren Çağdaş Medya Grup ile SAS Grup imtiyaz sahibi,Gazeteci Nurettin Sağsöz için İzmit Fevziye Camiinde cenaze namazı kılındı.
Zonguldak Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz’ün kardeşi olan Nurettin Sağsöz’ün Fevziye Camiinde yapılan cenaze törenine;Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Vali Yardımcısı Ekrem Erdoğan, Zonguldak Vali Yardımcısı Ömer Bedrettin Sağsöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol, basın mensupları, siyasi parti temsilcileri, ailesi, yakınları ve  çok sayıda vatandaş katıldı.
Merhum Nurettin Sağsöz’ün cenazesi, öğle namazına müteakip İl  Müftüsü Yusuf Doğan’ın yaptığı duanın ardından, Fevziye Camii İmam Hatibi Halit Es’in kıldırdığı cenaze namazına müteakip, Gölcük 17 Ağustos mezarlığına defnedilmek üzere uğurlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL