“Gebze’ye güzel eserler kazandıracağız”

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, SKM programları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gebze’yi karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Büyükgöz, Kocaeli Karabüklüler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette..

“Gebze’ye güzel eserler kazandıracağız”

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, SKM programları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Gebze’yi karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Büyükgöz, Kocaeli Karabüklüler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Büyükgöz, 31 Mart’ta Gebzelilerin tercihini yine hizmet siyasetinden yana kullanacaklarına inandığını dile getirerek yeni dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 BİRLİKTE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Titiz ve yoğun bir çalışma temposuyla çalışacaklarını dile getiren Büyükgöz, “Gebze’de yaşıyoruz. Aynı arabaya biniyor, aynı sosyal tesislerde vakit geçiriyoruz. O nedenle şehrimizdeki alanları kullanırken kendi evimiz gibi hareket edeceğiz. Şehir bizim bir anlamda evimizdir. Hep beraber bu şehre sahip çıkacağız. Sizin vergilerinizle, sizin paralarınızla, sizin emeklerinizle elde edilen katma değerin karşılığı olan bir bütçeyi kullanacağız.

 DOĞRU ZAMAN DA DOĞRU PROJE

Biz bir kuruşun dahi heba olmaması için doğru seçim, doğru zamanda, doğru proje esasını hiç bir zaman unutmayacağız. Çok lüks proje olup, kullanılamayan binalar yapmayacağız. Yapacağımız her eserde hem kullanılabilir, mütevazı ve gelecek kuşaklara onurla, gururla devredeceğimiz eserler olacak. Çocuklarımıza, torunlarımıza ‘bak bu bizim zamanımızda yapılmıştı’ diyebileceğimiz eserler ortaya koymaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL