Karabacak “Seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacağız”

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun Darıca’daki programlarına eşlik ederken, Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen programda seçim süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ak Parti İlçe..

Karabacak “Seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacağız”

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun Darıca’daki programlarına eşlik ederken, Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen programda seçim süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen programda partililere seslenen Başkan Karabacak,  15 yıllık görev süremiz boyunca teşkilatımızla ve halkımızla birlikte Darıca’da önemli hizmetler yaptık. Bize ve AK Parti’ye güvenenleri hiç mahcup etmedik, sözümüz sözde kalmadı. 31 Mart seçimlerine kadar da MHP’ye gönül veren arkadaşlarımızı da yanımıza alarak kapı kapı gezeceğiz ve bu seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacağız. Ben yeni başkan adayımız Muzaffer Bıyık’a başarılar diliyorum, teşkilat üyelerimize de bu süreçte kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Açay, Ak Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ve beraberindekiler daha sonra İstasyon Caddesindeki vatandaşlarla hasbihal ederek, seçimlerde vatandaşlardan destek istediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL