31 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 136.525
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.322
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 78
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.703
Genel Güncel Manşetler

Kartepe Belediyesi yarı yıl tatiline hazır.

Kartepe Belediyesi, tüm birimleriyle 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının yarı yıl tatiline hazır. Kartepe Belediyesi 60 personel ve 22 araç ile 7/24 hizmet verecek. Sömestr ve kar yağışı nedeniyle Kartepedeki konaklama..

Kartepe Belediyesi yarı yıl tatiline hazır.
Kartepe Belediyesi, tüm birimleriyle 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının yarı yıl tatiline hazır. Kartepe Belediyesi 60 personel ve 22 araç ile 7/24 hizmet verecek. Sömestr ve kar yağışı nedeniyle Kartepedeki konaklama ve günü birlik turist sayısının normalin üzerinde artması beklentisi öncesinde Kartepe Belediyesi tüm önlemlerini aldı. 

Kartepe Belediyesi 2017-2018 Eğitim Öğretim yılının yarı yıl tatiline ekipleriyle hazır. Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, soğuk ve yağışlı hava koşulları öncesinde karla mücadele önlemlerini aldı. Kış hazırlıkları çerçevesinde tuz stoğunu da tamamlayan ekipler 60 personel ve 22 araçla 7/24 hizmet verecek. Belediye ekipleri, Kartepe’de belirlenen bölgelerde gerektiği her an tam donanımlı ekipmanları ile yollara müdahale edecek.

KARLA MÜCADELE EKİBİ


Kartepe Belediyesi, soğuk ve yağışlı havalardan ilçe halkının ve turistlerin olumsuz etkilenmemesi için önlem aldı. Kar, tipi ve buzlanmaya karşı Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde karla mücadele konusunda özel bir ekip görevlendirilirken meteorolojiden gelen uyarılara göre ekipler işbaşı yapacak.

EKİPMANLAR HAZIR

Belediye ekipleri, vatandaşların kar yağışlarından olumsuz etkilenmemesi adına 2 greyder, 2 loder, 9 JCB kepçe, 7 kamyonet, 2 tuzlama ve kar küreme aracı ve 60 personelle karla mücadele nöbetine başladı. Olası buzlanmalarda kullanılmak üzere tuz stoğunu da tamamlayan ekipler, kullanılmak üzere bin ton tuzu depolarında muhafaza altına aldı.

İHBAR HATTI

Vatandaşlar, belediye ekiplerini 373 60 60 ve 444 3 373 nolu telefonlara ihbar yaparak sıkıntı olması durumunda yollarının ulaşıma açık kalması için göreve çağırabilecekler. İlçede karla mücadele konusunda ekipler, kar küreme ve tuzlama çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi ve Karayolları ekipleri ile koordinasyon içerisinde çalışacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.