23 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 117.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.102
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.581

Kıbrıs Gazisinden Kaymakam Gözen’e Teşekkür

Kıbrıs Gazisinin Talebi Kaymakam Gözen’in Talimatları Doğrultusunda Yerine Getirildi “Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un Kocaeli İl ve İlçelerinde başlatmış olduğu, Çayırova İlçesinde de Çayırova Kaymakamı   Hasan Gözen’in başkanlığında yürütülen Gönülden Gönül’e..

Kıbrıs Gazisinden Kaymakam Gözen’e Teşekkür

Kıbrıs Gazisinin Talebi Kaymakam Gözen’in Talimatları Doğrultusunda Yerine Getirildi

“Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’un Kocaeli İl ve İlçelerinde başlatmış olduğu, Çayırova İlçesinde de Çayırova Kaymakamı   Hasan Gözen’in başkanlığında yürütülen Gönülden Gönül’e Projesi Kapsamında  Gaziler Gününde evine ziyaret yapılan Kıbrıs Gazisi Cevdet Şentürk, ziyaret esnasında dişlerinden rahatsız olduğunu, yemek yemekte zorlandığını ve çok zor durumda olduğunu Kaymakam Gözen’e bildirmesi üzerine Kaymakam Gözen: “ Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, emsalsiz fedakarlıklarını örnek aldığımız gazilerimize, hak ettikleri saygı ve hürmeti göstermek, hayatta kalanları hatırlamak ve sıkıntılarını gidermek hepimizin sorumluğundadır” diyerek mağduriyetinin en kısa sürede giderilmesi yönünde gerekli talimatların verileceğini,  her türlü desteğin esirgenmeden yapılacağını söyledi.

Kaymakam Gözen’in talimatları doğrultusunda İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Gazi Cevdet Şentürk evinden alınarak Çayırova Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine götürüldü. Burada yapılan kontrollerin ardından tedavisi bir hafta gibi kısa süre içerisinde tamamlanarak mağduriyeti giderildi.

Gazi Cevdet Şentürk büyük hürmetle ve saygıyla karşılayıp tedavisini gerçekleştiren doktoralara ve her daim yanlarında olduğunu hissettiren Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’e sonsuz teşekkürlerini sundu.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.