16 Ocak 2021 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 156.792
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 7.550
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 168
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 8.005
AFRİKA ULUSLAR ŞAMPİYONASI
Kamerun
81' 1 - 0
Zimbabve
Mali
BAŞLAMADI 22:00
Burkina Faso
ALMANYA 3. LİGİ
Dynamo Dresden
ERT 0 - 0
Wehen Wiesbaden
Hallescher FC
MS 0 - 4
Bayern Münih II
Unterhaching
MS 0 - 2
Magdeburg
SC Verl
MS 1 - 1
Kaiserslautern
Saarbrucken
ERT 0 - 0
FSV Zwickau
Lübeck
BAŞLAMADI 16:00
Hansa Rostock
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
VfL Bochum
MS 3 - 1
Nürnberg
Hannover 96
MS 2 - 3
St Pauli
Erzgebirge Aue
MS 0 - 3
Fortuna Düsseldorf
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
FC Köln
MS 0 - 0
Hertha BSC Berlin
Vfl Wolfsburg
MS 2 - 2
RB Leipzig
Werder Bremen
MS 2 - 0
Augsburg
TSG 1899 Hoffenheim
MS 0 - 0
Arminia Bielefeld
Borussia Dortmund
MS 1 - 1
Mainz 05
Vfb Stuttgart
7' 0 - 0
M'gladbach
ALMANYA REGİONALLİGA
Stuttgart II
MS 1 - 2
Freiburg II
Ulm
MS 4 - 0
FK Pirmasens
FC Giessen
MS 1 - 0
Bayern Alzenau
Elversberg
MS 4 - 0
Sonnenhof Grossaspach
FC 08 Homburg
ERT 0 - 0
Kickers Offenbach
Hessen Kassel
MS 2 - 2
Hoffenheim II
FCA Walldorf
MS 1 - 0
VfR Aalen
Eintracht Stadtallendorf
MS 0 - 3
TSG Balingen
TuS Rot-Weiss Koblenz
MS 1 - 0
Bahlinger SC
Preussen Münster
MS 2 - 0
Rodinghausen
Lippstadt
MS 3 - 1
VfB Homberg
Bonner SC
MS 0 - 1
Sportfreunde Lotte
FSV Frankfurt
MS 2 - 1
Mainz 05 II
Schott Mainz
MS 1 - 3
TSV Steinbach
Fortuna Düsseldorf II
MS 0 - 2
SV Straelen
Borussia Mönchengladbach II
ERT 0 - 0
Schalke 04 II
Rot-Weiss Ahlen
MS 0 - 1
Wuppertaler SV
SC Wiedenbrück
MS 0 - 0
Rot-Weiss Essen
Oberhausen
MS 5 - 0
Wegberg-Beeck
Fortuna Köln
MS 3 - 0
Bergisch Gladbach
ANGOLA 1. LİGİ
Onze Bravos
MS 0 - 0
Ferroviario do Huambo
C.R.D. Libolo
MS 0 - 0
Sporting de Cabinda
Baixa de Cassanje
MS 0 - 1
Academica do Lobito
Sagrada Esperanca
MS 3 - 0
Cuando Cubango
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
Tirana
MS 2 - 1
Kastrioti
Apolonia
MS 1 - 0
Laçi
Skenderbeu
MS 1 - 2
Partizani
AVUSTRALYA 1. LİGİ
Melbourne Victory
ERT 0 - 0
Wellington Phoenix
Sydney FC
MS 1 - 1
Western Sydney Wanderers
Melbourne City
MS 2 - 1
Western United FC
B.A.E. PREMİER LİGİ
Khorfakkan FC
MS 3 - 0
Al Jazira
Al-Dhafra
MS 1 - 1
Al-Wasl
Al-Wahda
77' 0 - 1
Bani Yas
BAHREYN PREMİER LİGİ
Al Najma
MS 1 - 2
Al Riffa
Al Muharraq
MS 0 - 1
East Riffa
Manama
73' 2 - 1
Al Hidd
BELÇİKA 1. LİGİ
Oostende
MS 2 - 1
Kortrijk
Royal Excel Mouscron
8' 0 - 0
Racing Genk
Waasland Beveren
8' 0 - 0
Zulte Waregem
Sporting Charleroi
BAŞLAMADI 22:45
KV Mechelen
BREZİLYA SERİE A
Palmeiras
MS 1 - 1
Gremio
BREZİLYA SERİE B
Sampaio Correa
MS 2 - 1
Parana
America Mineiro
MS 1 - 1
Botafogo-SP
CSA
BAŞLAMADI 22:30
Avai FC
BREZİLYA SÉRİE C
Remo
BAŞLAMADI 23:00
Londrina
Ypiranga Erechim
BAŞLAMADI 23:00
Paysandu
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
NC Magra
MS 0 - 0
Paradou AC
WWA Tlemcen
MS 0 - 2
JS Kabylie
CR Belouizdad
MS 1 - 1
MC Oran
ES Setif
MS 0 - 1
MC Alger
USM Alger
MS 3 - 1
RC Relizane
ÇEKYA 1. LİGİ
Opava
MS 0 - 0
Fastav Zlin
Mlada Boleslav
MS 1 - 1
Zbrojovka Brno
Slovan Liberec
MS 1 - 1
Bohemians 1905
Slovacko
MS 2 - 0
Karvina
Slavia Prag
8' 0 - 0
Sigma Olomouc
FRANSA LİGUE 1
Marsilya
80' 0 - 2
Nimes Olympique
Angers
BAŞLAMADI 23:00
Paris St Germain
FRANSA LİGUE 2
Toulouse
MS 2 - 0
Grenoble
Troyes
MS 2 - 1
Sochaux
Amiens SC
BAŞLAMADI 21:00
Havre AC
Valenciennes
BAŞLAMADI 21:00
Paris FC
AC Ajaccio
BAŞLAMADI 21:00
Caen
Rodez AF
BAŞLAMADI 21:00
Pau FC
Clermont
BAŞLAMADI 21:00
USL Dunkerque
Chambly
BAŞLAMADI 21:00
Chamois Niortais
Auxerre
BAŞLAMADI 21:00
Chateauroux
Guingamp
BAŞLAMADI 21:00
Nancy
GALLER PREMİER LİGİ
Cefn Druids
ERT 0 - 0
Barry Town
Caernarfon Town
ERT 0 - 0
Aberystwyth
Flint Town United
ERT 0 - 0
The New Saints
Penybont
ERT 0 - 0
Connahs Quay
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
Jomo Cosmos
MS 0 - 1
Royal AM
Free State Stars
MS 1 - 2
Sekhukhune United
Steenberg United
MS 2 - 0
Cape Town All Stars
JDR Stars
MS 1 - 2
Cape Town Spurs
GÜNEY AFRİKA PSL
Lamontville Golden Arrows
MS 1 - 0
Tshakhuma Tsha Madzivhandila
SuperSport United
MS 0 - 0
Mamelodi Sundowns
Ts Galaxy FC
MS 0 - 1
Chippa United
Bloemfontein Celtic
MS 1 - 1
Stellenbosch
Cape Town City
MS 1 - 2
Kaizer Chiefs
Baroka FC
MS 0 - 1
Moroka Swallows
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
Omonia
MS 2 - 0
Ethnikos Achnas
Anorthosis
48' 1 - 0
Nea Salamis
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
Mumbai City
MS 0 - 0
Hyderabad F.C
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
Emmen
MS 1 - 4
Vitesse
Sparta Rotterdam
BAŞLAMADI 20:45
PSV Eindhoven
AZ Alkmaar
BAŞLAMADI 22:00
ADO Den Haag
Utrecht
BAŞLAMADI 22:00
Heracles Almelo
PEC Zwolle
BAŞLAMADI 23:00
Fortuna Sittard
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
TOP Oss
MS 1 - 4
Telstar
HONG KONG 1. LİG
Southern District
ERT 0 - 0
Eastern Football
Lee Man FC
ERT 0 - 0
Happy Valley
İNGİLTERE 1. LİGİ
AFC Wimbledon
MS 0 - 3
Sunderland
Plymouth Argyle
MS 1 - 1
Crewe Alexandra
Shrewsbury Town
ERT 0 - 0
Lincoln City
Accrington Stanley
MS 0 - 1
Gillingham
Peterborough United
MS 3 - 0
Milton Keynes Dons
Northampton Town
BAŞLAMADI 18:00
Oxford United
Hull City
MS 1 - 1
Blackpool
Fleetwood Town
MS 0 - 1
Portsmouth
Bristol Rovers
MS 0 - 1
Charlton Athletic
Burton Albion
MS 0 - 1
Ipswich Town
Rochdale
MS 3 - 3
Wigan Athletic
Swindon Town
MS 1 - 2
Doncaster Rovers
İNGİLTERE 2. LİGİ
Newport County
MS 0 - 0
Salford City
Leyton Orient
MS 2 - 0
Morecambe
Mansfield Town
ERT 0 - 0
Carlisle United
Forest Green Rovers
MS 1 - 1
Port Vale
Walsall
MS 1 - 1
Oldham Athletic
Stevenage
MS 0 - 0
Tranmere Rovers
Colchester United
MS 1 - 1
Cambridge United
Bradford City
BAŞLAMADI 18:00
Crawley Town
Bolton Wanderers
MS 1 - 1
Cheltenham Town
Barrow
MS 1 - 0
Scunthorpe United
Grimsby Town
MS 0 - 0
Southend United
Harrogate Town
BAŞLAMADI 18:00
Exeter City
İNGİLTERE FEDERASYON TROPHY KUPASI
Stamford Town
BAŞLAMADI 18:00
Hereford
Wealdstone
BAŞLAMADI 18:00
Gloucester City
Maidstone United
MS 2 - 1
Dorking Wanderers
Kettering Town
BAŞLAMADI 18:00
Leamington
Boreham Wood
BAŞLAMADI 18:00
Torquay United
Havant & Waterlooville
İPT 0 - 0
Altrincham
Oxford City
MS 4 - 2
Haringey Borough
Bath City
MS 0 - 1
Peterborough Sports
Sutton United
MS 3 - 1
Dagenham & Redbridge
Stockport County
MS 1 - 2
Notts County
Weymouth
MS 0 - 1
Darlington
FC Halifax Town
BAŞLAMADI 18:00
Southport
Hornchurch
PS 4 - 1
King's Lynn Town
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
Wolverhampton
MS 2 - 3
West Bromwich Albion
Leeds United
MS 0 - 1
Brighton & Hove Albion
West Ham United
MS 1 - 0
Burnley
Fulham
7' 0 - 0
Chelsea
Leicester City
BAŞLAMADI 23:00
Southampton
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
Middlesbrough
MS 0 - 1
Birmingham City
Coventry City
ERT 0 - 0
Sheffield Wednesday
Reading
ERT 0 - 0
Brentford
Cardiff City
MS 1 - 2
Norwich City
Queens Park Rangers
ERT 0 - 0
Wycombe Wanderers
Derby County
MS 0 - 1
Rotherham United
Bristol City
MS 2 - 0
Preston North End
Nottingham Forest
MS 3 - 1
Millwall
Blackburn Rovers
MS 1 - 1
Stoke City
AFC Bournemouth
MS 0 - 1
Luton Town
Watford
MS 2 - 0
Huddersfield Town
Barnsley
BAŞLAMADI 22:45
Swansea City
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
Wrexham
MS 3 - 1
Dover Athletic
Maidenhead United
BAŞLAMADI 18:00
Yeovil Town
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
Havant & Waterlooville
MS 1 - 2
Eastbourne Borough
Alfreton Town
BAŞLAMADI 18:00
Boston United
Bradford PA
BAŞLAMADI 18:00
Chester
York City
ERT 0 - 0
Gloucester City
Darlington
ERT 0 - 0
Chorley
Chester
ERT 0 - 0
Southport
A.F.C. Fylde
BAŞLAMADI 18:00
Blyth Spartans
Kidderminster Harriers
ERT 0 - 0
Spennymoor Town
Slough Town
MS 3 - 2
Braintree Town
Hampton & Richmond
MS 2 - 1
Ebbsfleet United
Dartford
MS 1 - 1
Hungerford Town
Chorley
MS 3 - 2
Farsley Celtic
Hemel Hempstead Town
BAŞLAMADI 18:00
Concord Rangers
Brackley Town
ERT 0 - 0
Bradford PA
Leamington
ERT 0 - 0
Guiseley
Alfreton Town
ERT 0 - 0
Hereford
Curzon Ashton
BAŞLAMADI 18:00
A.F.C. Telford United
Welling United
ERT 0 - 0
Tonbridge Angels
Billericay
MS 2 - 0
Dulwich Hamlet
Maidstone United
ERT 0 - 0
Chippenham Town
Bath City
ERT 0 - 0
St.Albans City
Gateshead
38' 0 - 0
Guiseley
İSKOÇYA 1. LİGİ
Falkirk
ERT 0 - 0
Montrose
Dumbarton
ERT 0 - 0
Forfar Athletic
Clyde
ERT 0 - 0
East Fife
Partick Thistle
ERT 0 - 0
Cove Rangers
Peterhead
ERT 0 - 0
Airdrieonians
İSKOÇYA 2. LİGİ
Stirling Albion
ERT 0 - 0
Brechin City
Stenhousemuir
ERT 0 - 0
Albion Rovers
Queens Park
ERT 0 - 0
Stranraer
Annan Athletic
ERT 0 - 0
Cowdenbeath
Elgin City
ERT 0 - 0
Edinburgh City
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
Hamilton
MS 0 - 0
Dundee United
Ross County
MS 4 - 1
Aberdeen
St Johnstone
MS 1 - 0
St Mirren
Hibernian
MS 2 - 0
Kilmarnock
Celtic
MS 0 - 0
Livingston
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
Queen of South
MS 2 - 2
Arbroath
Raith Rovers
BAŞLAMADI 18:00
Inverness Ct
Dundee
BAŞLAMADI 18:00
Ayr United
Alloa Athletic
MS 1 - 3
Hearts
İSPANYA 2. LİG B
Leioa
MS 1 - 1
Real Sociedad B
Deportivo Alaves B
MS 0 - 1
Real Union
Compostela
MS 0 - 0
Unionistas de Salamanca CF
Portugalete
80' 0 - 1
Racing Santander
Marino de Luanco
84' 1 - 0
Numancia
Athletic Bilbao B
83' 1 - 1
Arenas Getxo
Laredo
49' 1 - 1
Amorebieta
Cultural Leonesa
BAŞLAMADI 19:30
Sporting Gijon B
Real Madrid B (Castilla)
BAŞLAMADI 20:00
Las Rozas
İSPANYA KRAL KUPASI
Rayo Vallecano
BAŞLAMADI 14:00
Elche
Almeria
MS 5 - 0
Deportivo Alaves
SCR Pena Deportiva
UZS 1 - 4
Real Valladolid
Girona
MS 2 - 0
Cadiz
Fuenlabrada
35' 0 - 1
Levante
Leganes
BAŞLAMADI 22:00
Sevilla
İSRAİL KUPASI
Maccabi Haifa
ERT 0 - 0
Hapoel Umm Al-Fahm
Bnei Yehuda Tel Aviv
ERT 0 - 0
Hapoel Haifa
Hapoel Beer Sheva
ERT 0 - 0
Maccabi Tel Aviv
İTALYA SERİE A LİGİ
Bologna
MS 1 - 0
Hellas Verona
Torino
35' 0 - 0
Spezia
Sampdoria
BAŞLAMADI 22:45
Udinese
İTALYA SERİE B LİGİ
Monza
MS 2 - 2
Cosenza
Pisa
MS 1 - 0
Brescia
Pordenone
MS 2 - 0
Venezia
Cittadella
MS 1 - 0
Ascoli
Reggina
MS 0 - 1
Lecce
İTALYA SERİE C LİGİ
Pro Patria
MS 0 - 0
Alessandria
Fano
MS 1 - 1
Gubbio
Fermana
MS 2 - 1
Legnago Salus
Arezzo
MS 0 - 2
Cesena
Lucchese
MS 1 - 1
AC Renate
Imolese
MS 2 - 0
Matelica
Pistoiese
MS 1 - 1
Giana Erminio
Turris
MS 1 - 1
US Vibonese
Mantova
49' 0 - 0
Triestina
Avellino
53' 1 - 0
Cavese
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
Knockbreda FC
ERT 0 - 0
Dundela FC
H&W Welders
ERT 0 - 0
Institute
Annagh United F.C.
ERT 0 - 0
Dergview
Loughgall
ERT 0 - 0
Ballyclare Comrades
Newry City AFC
ERT 0 - 0
Queens University
Ards
ERT 0 - 0
Ballinamallard United
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
Ballymena United
ERT 0 - 0
Crusaders
Carrick Rangers
ERT 0 - 0
Glenavon
Portadown
ERT 0 - 0
Dungannon Swifts
Warrenpoint Town
ERT 0 - 0
Glentoran
Cliftonville
ERT 0 - 0
Larne
LİTVANYA A LYGA
FK Riteriai
İPT 0 - 0
Panevezys
Kauno Zalgiris
İPT 0 - 0
Banga Gargzdai
MALTA 1. LİGİ
Gzira United
MS 4 - 1
Floriana
Hibernians
MS 1 - 0
Sliema Wanderers
Gudja United
ERT 0 - 0
Mosta
Balzan Youths
36' 0 - 0
Tarxien Rainbows
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
Necaxa
MS 1 - 0
Atletico San Luis
FC Juarez
MS 0 - 0
Club Tijuana
NON LİG PREMİER
Whitby
ERT 0 - 0
Stalybridge Celtic
Radcliffe Borough
ERT 0 - 0
Stafford Rangers
Warrington Town
ERT 0 - 0
South Shields
Scarborough
ERT 0 - 0
Gainsborough Trinity
Mickleover Sports
ERT 0 - 0
Bamber Bridge
Lancaster City
ERT 0 - 0
Buxton
Nantwich Town
ERT 0 - 0
Morpeth Town
Matlock Town
ERT 0 - 0
United Of Manchester
Grantham Town
ERT 0 - 0
Witton Albion
Ashton United
ERT 0 - 0
Basford United
Hyde United
ERT 0 - 0
Atherton Collieries
PORTEKİZ 2. LİGİ
Leixoes
MS 1 - 0
Chaves
Cova Piedade
BAŞLAMADI 18:00
Vilafranquense
Benfica B
80' 2 - 1
Academica
Vizela
38' 1 - 1
Penafiel
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
Porto
MS 1 - 1
Benfica
Pacos Ferreira
MS 2 - 0
Braga
Vitoria Guimaraes
BAŞLAMADI 21:00
Farense
Tondela
BAŞLAMADI 23:30
Boavista
ROMANYA LİGA 1
Dinamo Bükreş
BAŞLAMADI 21:00
Chindia Targoviste
SÜPER LİG
İttifak Holding Konyaspor
MS 2 - 3
Göztepe
Gaziantep FK
MS 2 - 1
Hes Kablo Kayserispor
Medipol Başakşehir
MS 1 - 1
Demir Grup Sivasspor
Fraport TAV Antalyaspor
78' 1 - 0
Trabzonspor
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
Curico Unido
MS 1 - 3
O'Higgins
Huachipato
MS 4 - 0
Santiago Wanderers
TUNUS 1. LİGİ
US Ben Guerdene
ERT 0 - 0
JS Kairouan
AS Slimane
ERT 0 - 0
Club Africain
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
Danubio
MS 0 - 3
Cerro Largo
Cerro
BAŞLAMADI 23:00
Penarol
ÜRDÜN 1. LİGİ
Al-Ahly
MS 2 - 5
FC Ma'an
Al-Faisaly
MS 1 - 2
Al-Wihdat
VİETNAM 1. LİGİ
Song Lam Nghe An
MS 1 - 1
Bình Dinh F.C.
Becamex Binh Duong
MS 1 - 0
FLC Thanh Hoa
Viettel FC
MS 0 - 1
Ximang Hai Phong
YENİ ZELANDA PREMİER LİGİ
Auckland City
MS 2 - 1
Hamilton Wanderers
Canterbury United
MS 1 - 0
Eastern Suburbs AFC
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
Asteras Tripolis
MS 2 - 0
Panetolikos
Larisa
7' 0 - 0
Apollon Smyrni
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
Panachaiki
MS 1 - 1
Trikala
OF Ierapetra
MS 1 - 1
Diagoras
PAE Chania
ERT 0 - 0
Doxa Drama
AE Karaiskakis
MS 0 - 2
Levadiakos