Güncel Manşetler

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Yenilendi

Çayırova’nın En Önemli Arterlerinden Birisi Daha Yenilendi Çayırova’nın önemli ulaşım akslarından biri olan, sanayi ve kentin bağlantısını oluşturan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde son rötuşlar yapılıyor. Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Yenilenen Yüzüyle Hizmete..

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Yenilendi

Çayırova’nın En Önemli Arterlerinden Birisi Daha Yenilendi

Çayırova’nın önemli ulaşım akslarından biri olan, sanayi ve kentin bağlantısını oluşturan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde son rötuşlar yapılıyor.

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Yenilenen Yüzüyle Hizmete Sunuldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi iş birliğinde tamamlanan çalışma çerçevesinde 44 metre genişliğinde 8 şeritten oluşan cadde de asfaltlama, sinyalizasyon, refüj ve tretuvar uygulamaları gerçekleşirken, çevre ve orta refüj düzenlemesi büyük ölçüde ilerlemiş̧ durumda.

8 Şerit, 44 Metre Genişlik

Çayırova’nın özellikle sanayi yükünü çekecek olan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nde üstyapı çalışmaları tamamlanırken, caddenin çevresindeki çalışmalar hızla sürüyor.

İlçenin kuzeyinde önemli bir ulaşım arteri olan cadde, proje kapsamında 2,2 kilometre anayoldan oluşuyor. İki gidiş̧ iki geliş̧ olarak 4 şerite sahip olan anayolu 2’şer şeritten yan yollar destekliyor. Toplamda 8 şerit olarak hizmet vermeye başlayan caddede 107.500 metreküp kazı dolgu, 8.000 metreküp beton, 44.500 ton sıcak asfalt, 82.750 ton plentmiks temel imalatı gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL