Darıca Genel Güncel Manşetler Sağlık Yaşam

21’inci Toplantı Yanık Ünitesinde Yapıldı

Yatarak Tedavi Gören Hasta ve Hasta Yakınlarıyla Toplantılarının 21’incisi Yanık Ünitesi İle Gerçekleştirildi Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastaların ve yakınlarının, hastaneden aldıkları sağlık hizmetleri ile ilgili olarak öneri..

21’inci Toplantı Yanık Ünitesinde Yapıldı

Yatarak Tedavi Gören Hasta ve Hasta Yakınlarıyla Toplantılarının 21’incisi Yanık Ünitesi İle Gerçekleştirildi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hastaların ve yakınlarının, hastaneden aldıkları sağlık hizmetleri ile ilgili olarak öneri ve görüşlerinin değerlendirildiği “Refakatçi Toplantıları” uygulanmaya devam ediyor.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden sağlık hizmeti alan hastaların yakınları ve refakatçileri ile gerçekleştirilen öneri görüş toplantılarının bu hafta 21’incisi Yanık Ünitesi ile gerçekleştirildi. Toplantıya ilgili müdürlükler de katılım sağladılar. Toplantıda servis hizmetlerinin kalitesi, yaşanabilecek aksaklıklar, öneriler ve memnuniyet konularında fikir alışverişinde bulunuldu. Gerçekleştirilen bu toplantılar sayesinde Hastane Yönetimi hasta yakınlarına ve refakatçilerine sunulan hizmet kalitesini arttırmayı planlıyor.

Hastane Yönetimi toplantıya katılımlarından ötürü hasta yakınlarına teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL