4. İDEV’18  Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı Açıldı.

Kocaeli Ticaret Odasının organizasyonluğunda 21- 25 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 4. İDEV’18  Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı Açıldı. Açılış Törenine; Vali Hüseyin Aksoy ve TOBB Başkanı M…

4. İDEV’18  Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı Açıldı.
Kocaeli Ticaret Odasının organizasyonluğunda 21- 25 Mart tarihleri arasında düzenlenecek 4. İDEV’18  Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı Açıldı.
Açılış Törenine; Vali Hüseyin Aksoy ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun  yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, TOBB Başkan Yardımcısı ve EBSO Başkanı Ender Yorgancılar,  Kocaeli Ticaret  Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sakarya TSO Başkanı Mahmut Kösemusul, TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız,  TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, Siyasi Parti İl Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Program; TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Ticaret  Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun konuşmalarıyla devam etti.
Vali Hüseyin Aksoy, fuarın açılışında yaptığı konuşmaların ardından Vali Hüseyin Aksoy, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu  ve protokol üyeleri hayırlı olsun dilekleriyle 4. İDEV (Doğu Marmara İdeal Ev Evlilik ve Konut) Fuarının Açılış kurdelesini keserek, fuar alanında bulunan stantları gezdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL