23 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 117.198
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2.102
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 71
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.581

Acay, Amacımız Birliğimizi Sürdürmek

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay;“Onurlu görev aldığımızın farkındayız” 13 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti Darıca İlçe kongresi öncesinde, Genel Merkez tarafından yeniden aday gösterilen mevcut başkan..

Acay, Amacımız Birliğimizi Sürdürmek

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay;“Onurlu görev aldığımızın farkındayız”

13 Eylül Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti Darıca İlçe kongresi öncesinde, Genel Merkez tarafından yeniden aday gösterilen mevcut başkan Ufuk Acay, bugün ilçe Teşkilatında basın toplantısı düzenledi.

İlçe binasında düzenlenen toplantıya AK Parti Kocaeli il yöneticisi İlhan Yıldırım, AK Parti Darıca Kurucu İlçe Başkanı Orhan Pala, önceki dönem Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karacak, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda ilk olarak açılış konuşmasını yapan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk,”İl Başkanlığımız, Genel Merkezimiz istişareleri tamamlayarak İlçe Başkanlığına şahsımı uygun görmüşlerdir. Bize bu onurlu görevi tekrar layık gören Genel Başkanımız ve Genel Merkezi’mize teşekkür ediyoruz. 2 yıldır sürdürdüğümüz İlçe Başkanlığını leke sürdürmeden, sancağı yere düşürmeden devam ettirmeye kararlıyız. Allah bahtımızı açık etsin. Bundan sonra kongre gününe kadar teşkilatımız tüm kurullarıyla ulaşabildiğimiz bütün arkadaşlarımızla istişareleri sürdürerek bütün Darıca teşkilatlarını kucaklayacak, herkesin memnun olacağı güzel bir yönetim kurulu listesiyle kongremize hazır hale geleceğiz” dedi.

Acay,“Onurlu Görev Aldığımızın Farkındayız”

“Bundan sonra kongre gününe kadar teşkilatımız tüm kurullarıyla ulaşabildiğimiz bütün arkadaşlarımızla istişareleri sürdüreceğiz” diyen Acay,”Darıca teşkilatlarını kucaklayacak, herkesin memnun olacağı güzel bir yönetim kurulu listesiyle kongremize hazır hale geleceğiz. Ne kadar onurlu ve zor bir görev aldığımızın farkındayız. Bizler Belediye başkanımızla uzun yıllardır siyasetin içindeyiz” diye konuştu.

Acay,“Amacımız Birliğimizi Sürdürmek”

“Bizleri rahatlatan, bizim gücümüz sizlersiniz” sözlerine yer veren Başkan Ufuk Acay,” Kongremizi düğün havasında, güzel bir şekilde hayata geçireceğiz. Pandemi kurallarına uygun olarak kongremizi yapacağız, amacımız birliğimizi ve kardeşliğimizi sürdürmektir. Partimize hangi noktada olursa olsun kongre gününe kadar hizmet eden herkesle istişare etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Bıyık,“Coşkuyla Konge Yapacağız”

Acay’ın adından açıklama yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,”Ufuk kardeşimiz 8 yıl ilçe başkan yardımcılığı yapmış bir kardeşimiz.Genel Merkezin adayı bizim de adayımızdır. Bu konu üzerine yorum yapmanın anlamı yok. Bir Bayram edasında kırıp dökmeden AK Partiye yakışır şekilde coşkuyla kongre yapacağız. Ufuk kardeşimize bir kez daha hayırlı olsun diyorum. Güçlü teşkilat demek güçlü belediyecilik demek. Kongremizin birlik ve beraberliğimize güç katmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.