Güncel Manşetler

AHBAP Kocaeli Kütüphane Projesi Başlattı

Haluk Levent öncülüğünde kurulan Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Kocaeli İl Başkanlığı, Kocaeli’de bir köy okuluna kütüphane projesi başlattı. Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden AHBAP Kocaeli’nin yeni..

AHBAP Kocaeli Kütüphane Projesi Başlattı

Haluk Levent öncülüğünde kurulan Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Kocaeli İl Başkanlığı, Kocaeli’de bir köy okuluna kütüphane projesi başlattı.

Sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam eden AHBAP Kocaeli’nin yeni projesi Kocaeli’de bir köy okuluna kütüphane yapmak. Kütüphane için kollarını sıvayan AHBAP Kocaeli tüm yardımseverlerden kitap bekliyor. AHBAP Kocaeli bünyesinde toplanan kitaplar köy okuluna bağışlanmadan önce kütüphane onarılarak boyanacak.  AHBAP Kocaeli İl Başkanı Emre Uludağ konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kocaeli’de kitap seferberliği başlattık. Öncelikle Nuh Çimento Vatan Ortaokulu için bir kütüphane kuruyoruz. Bu okulumuzu kütüphaneye kavuşturduktan sonra çocukların okuma alışkanlıklarını artırmayı hedefliyoruz. Kocaeli’de yaşayan ve kitap bağışı yapmak isteyen tüm gönüllülere ihtiyacımız var” dedi. İl Başkanı Uludağ kitap bağışlamak isteyen yardımseverlerin ‘kocaeli.ahbap@gmail.com’ adresine ulaşmalarını istedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL