Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vali Aksoy’u Ziyaret Etti

Bir dizi ziyaret ve incelemeler de bulunmak üzere İlimize gelen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Ziyarete Bakan Yardımcısı Ayşe Ergezen’de eşlik etti…

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Vali Aksoy’u Ziyaret Etti
Bir dizi ziyaret ve incelemeler de bulunmak üzere İlimize gelen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti.
Ziyarete Bakan Yardımcısı Ayşe Ergezen’de eşlik etti.
Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Vali Yardımcıları, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü ile Daire Müdürleri  tarafından karşılanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı ilk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayarak, Valilik Makamına geçti.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ziyarette yaptığı konuşmalarında; “Bugün burada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 11 Şubat Bilimde Kadın ve Kız Çocukları günü. Bizde bugünü bilimde sanayide ve teknolojide önde gelen şehirlerimizden Kocaeli’de kutlamak istedik. Hem de ilimizde Bakanlığımız kapsamında olan çalışmaları da değerlendirmek istedik” diyen Bakan Vali ile Valilik Makamında bir süre görüşme gerçekleştirdi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  alanında ilimizde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vali Hüseyin Aksoy ise Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a ziyaretlerinden onur duyduklarını belirterek, teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL