Güncel Manşetler Politika

Ak Genç Çayırova’dan Ankara Çıkarması

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları üç sene sonra grup toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “Samanyolu” şarkısıyla karşıladı. AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yöneticileri grup toplantısına katılım..

Ak Genç Çayırova’dan Ankara Çıkarması

AK Parti Kocaeli Gençlik Kolları üç sene sonra grup toplantısına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı “Samanyolu” şarkısıyla karşıladı.

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yöneticileri grup toplantısına katılım sağlamak için dün Ankara’ya gitti. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman’ın önderliğinde Ankara’ya giden AK Partili gençler “Kocaeli’nin” farkını bir kez daha gösterdi.

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimi dün grup toplantısına katılmak için Ankara’ya gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 3 yıl aradan sonra ilk kez katıldığı grup toplantısında yerlerini alan AK Partili Gençler toplantı öncesi AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Sami Çakır’la bir araya gelerek sohbet etti. Çayırova gençlerinin yapmış oldukları çalışmalarla alakalı bilgi veren AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, vekillerle fikir alışverişinde bulunma fırsatı da elde etti. Kocaeli Vekillerle hatıra fotoğrafı çektiren gençler daha sonra salona giren Erdoğan’ı samanyolu şarkısı ile karşılayarak TBMM’de yaptığı konuşmayı dinlediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL