AK Parti İlk Mesajı Darıca’dan Verdi

AK Parti’de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından ilçelerde aday tanıtım toplantıları başladı. İlk aday tanıtım toplantısının yapıldığı Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde coşkulu topluluğa konuşan AK Parti Darıca Belediye Başkan..

AK Parti İlk Mesajı Darıca’dan Verdi

AK Parti’de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından ilçelerde aday tanıtım toplantıları başladı.

İlk aday tanıtım toplantısının yapıldığı Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde coşkulu topluluğa konuşan AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, “Biz eğer belediye başkan adayı olmuşsak, bunun altında teşkilatlarımızın başarısı vardır. Seçimlerde bir başarı varsa, bu başarı teşkilatlarındır” diye konuştu.

GENİŞ KATILIM OLDU
Aday tanıtım toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,  AK  Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Milletvekilleri İlyas Şeker ve Cemil Yaman, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak,  Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, MHP Darıca İlçe Başkanı Ahmet Uğur, ilçe belediye başkanları, ilçe Belediye Başkan adayları, İl yöneticileri, , partililer ve vatandaşlar katıldı.

AK KADROLARA TESLİM EDECEĞİZ
Aday tanıtım toplantısında ilk olarak konuşan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, “AK Parti bu güne kadar bütün davalardan alnının akıyla çıktı. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde de aynı ruh, heyecan ve arzuyla çalışacağız. Önümüzdeki seçimleri de Cumhur İttifakımız ile birlikte başarıyla atlatacağız. AK kadrolarını yönettiği Darıca’yı inşallah yine AK kadrolara teslim edeceğiz. Darıca AK Parti ile büyük bir ivme kazandı. Şükrü Karabacak başkanımız Darıca’da büyük hizmetlere, büyük çalışmalara imza attı. Karabacak’ın Darıca’ya önemli hizmetleri oldu. Ben kendisine hizmetlerinde dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti’de 9 yıldır ilçe başkanlığı yapan Muzaffer Başkanımız ise Karabacak başkanımızdan inşallah bayrağı devralacak” dedi.

KİTAP YAZDI Kİ, MUHALEFETTEN ADAY YOK
AK Parti’nin millete gönlünü adamış olanların partisi, millete hizmet edenlerin partisi olduğunu söyleyen AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Aslolan millete hizmet etmektir. İbrahim Başkanımız 15 yıl boyunca öyle güzel çalıştı, belediyeciliğin kitabını öyle güzel yazdı ki karşımızda ana muhalefetin bir adayı yok. Önümüzdeki süreç için çok güzel projeler hazırladık. Projelerimizi şekillendirirken merkezine aldığımız ana fikir, çocuktan kadına, gençten yaşlıya ve engelliye kadar herkesi kapsamak oldu. Her şeyi kapsayan dört dörtlük bir belediyecilik yapmaya devam edeceğiz. Bundan sonra Muzaffer başkanımızla birlikte, hep birlikte Darıca’da yeni hedeflere diyorum. Sevdamız Kocaeli, daima ileri” dedi.

EMANETİ EMİN ELLERE TESLİM EDİYORUZ
Görevini gönül huzuruyla Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a bırakacağını da söyleyen Karaosmanoğlu, “On yıl beraber çalıştığımız Tahir Büyükakın daha önce üniversitede hocaydı, belediyeciliği de biliyor. Emaneti emin ellere teslim ediyoruz. Allah’ın izniyle kalemiz olan Büyükşehir Belediyemizi yeniden alacağız. En güçlü oyu Allah’ın izniyle Darıca ilçemizden alacağız. 31 Mart akşamı hep birlikte Darıca’dan Cumhurbaşkanımıza selam vereceğiz.  Büyükşehir ile beraber 12 belediye sevgi, saygı ve heyecan ile değişiyor, bizde değişimi yaşıyoruz” ifadelerine yer verdi.

BAYRAĞI DAHA YUKARI TAŞIYACAK
Bıyık’ın Karabacak’tan alacağı bayrağı daha yukarı taşıyacağına dile getiren AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Şükrü Karabacak Başkanımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. AK kadroların çalışmasıyla Darıca inşallah güzel hizmetlere devam edecek. Cumhur İttifakının adayı olarak Muzaffer Bıyık sahalarda olacak ve çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Cumhur İttifakı adaylarımızın seçim sürecini başarıyla sonuçlandıracağına inanıyorum” dedi.

BAYRAĞI DEVREDECEĞİZ
Aday tanıtım toplantısında bayrağı Muzaffer Bıyık’a devredeceğini söyleyen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, “Teşkilatımızla, milletimizle, halkımızla birlikte Darıca’da önemli hizmetler yaptık. Biz AK Parti’ye güvenenleri hiç mahcup etmedik ve sözümüz sözde kalmadı. Bizler Cumhur İttifakı ile MHP’nin güçlü temsilcileri ve MHP’ye gönül veren arkadaşlarımıza da içimize alarak bu seçimlerden güçlü bir şekilde çıkacağız. Bu kutlu davada Darıca’da 31 Mart günü bir bayrak değişimi söz konusu olacak. Ben yeni başkan adayımız Muzaffer Bıyık’a başarılar diliyorum.” açıklamasını yaptı.

BAŞARI TEŞKİLATLARINDIR
Salonu dolduran coşkulu kalabalığa seslenen AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ise “Bugün Büyükşehir adayımız Tahir Büyükakın ile bir aradaydık. Darıca’yla ilgili önemli plan ve projelerimiz var. Darıca’mızla alakalı şu anda seçim beyannamemizi hazırlıyoruz. Halkımızın karşısına onların hayatını kolaylaştıracak projelerle çıkacağız. Yapamayacağımız hiç bir işin sözünü verip günü kurtarma çabası içinde olmayacağız. Yıllardır omuz omuza çalıştık. Biz eğer belediye başkan adayı olmuşsak, bunun altında teşkilatlarımızın başarısı vardır. Seçimlerde bir başarı varsa, bu başarı teşkilatlarındır. Darıca Cumhur İttifakının en güçlü meyvesini verecek bir ilçemiz olacak inşallah” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL