Güncel Manşetler

Ak Parti Köy Muhtarları ile Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, geçen cuma günü tamamlanan mahalle delege seçimlerinin ardından soluğu köylerde aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak ve İzmit Belediyesi İmar Komisyonu üyeleriyle..

Ak Parti Köy Muhtarları ile Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, geçen cuma günü tamamlanan mahalle delege seçimlerinin ardından soluğu köylerde aldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak ve İzmit Belediyesi İmar Komisyonu üyeleriyle köy muhtarlarını bir araya getirdi.

“BEN DE BU TOPRAKLARDA DOĞUP, BÜYÜDÜM”

Hakkaniye Köyü’nde gerçekleşen ve yaklaşık 50 köy muhtarının katıldığı toplantıda köylerde devam eden imar çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Köylerde bu konuyla ilgili halkın görüşleri alındı. AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “AK Parti iktidarında köylülerimize hem hükümet hem de belediyeler kanalıyla çok önemll destekler verildi. Özellikle ilçemizde her köyümüz Avrupa’ya örnek gösterilecek hale geldi. Tabi bunlarla yetinecek değiliz. Köylerde yaşayan halkımız daha iyisini ve güzelini hak ediyor. Bu doğrultuda belediye başkanlarımız her türlü desteği sağlamaya hazır. Bizler de başta imar olmak üzere her türlü talebi dinliyor, çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda belediye meclis üyelerimizi muhtarlarımızla bir araya getirdik. Ben de bu köylerde doğup, büyümüş biriyim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL