Güncel Manşetler

Ak Partili Çakır Yoğun Mesaiye Başlıyor

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’ın yoğun mesaileri başladı AZİM VE İSTİKRARLA ÇALIŞIYORUZ TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, bütçe..

Ak Partili Çakır Yoğun Mesaiye Başlıyor
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’ın yoğun mesaileri başladı
AZİM VE İSTİKRARLA ÇALIŞIYORUZ
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, bütçe mesailerine başladı. Bütün vaktini bütçe hazırlıkları ile geçiren Çakır; “ Pazartesi günü itibariyle 2018 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı ve 2016 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Tasarılarını görüşeceğimiz komisyon toplantılarımız başladı. Bu zamana kadar TBMM, Cumhurbaşkanlığı, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu ve Başbakanlık bünyesinde olan Diyanet İşleri Başkanlığı, MGK Genel Sekreterliği, MİT, TMSF, TYDTA, AFAD ve Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu bütçelerini görüşerek komisyonda onaylayıp kabul ettik. Bu haftanın devamında da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarımızın bütçe görüşmelerini gerçekleştireceğiz. Ülkemiz ve milletimiz adına her zaman en iyisini yapmak için çabalayan dinamik bir kadroya sahibiz ve bu yönde olağan gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçirdiğimiz iki yasama yılında samimiyet ve gayretli çalışmalarımıza vatandaşlarımız yakinen şahit oldular. Nitekim bizler halkı ile iç içe olan bir partiyiz, kuruluşumuzdan bugüne kadar böyle bir felsefe ile görevlerimizi yerine getirdik. Bundan sonra da devam edeceğimizi de belirtmek isterim. Bu azim ve istikrarımız sayesinde güçlü bir Ülke, sarsılmaz bir ekonomi, sürekli yükselen değer olmaya devam edeceğiz” dedi.
ÇALIŞMALAR KASIM SONUNA KADAR DEVAM EDECEK
Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi olan Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, “Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi olmamız nedeniyle çalışmalarımızın büyük bir kısmını TBMM’de geçirmek durumundayız. Planlanan takvim gereği Kasım ayı sonuna kadar bütçe görüşmelerini gerçekleştirmek için Komisyon çalışmalara katılacağız. Komisyon toplantıları haftanın tüm günlerini Mecliste geçirmemize neden oluyor. Durum böyle olunca ister istemez seçim bölgemize arzu ettiğimiz kadar vakit ayıramamamıza neden olabiliyor.” diyerek sözlerini tamamladı..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL