Manşetler Surmanset

AK Parti’lilere suikast son anda önlendi

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde kayyum heyetleri ile AK Parti yöneticilerine yönelik düzenlenmesi planlanan suikastı polis önledi. Terör örgütü PKK’ya ait çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Çevrede operasyonlar son hızıyla devam ettirilirken..

AK Parti’lilere suikast son anda önlendi

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde kayyum heyetleri ile AK Parti yöneticilerine yönelik düzenlenmesi planlanan suikastı polis önledi. Terör örgütü PKK’ya ait çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Çevrede operasyonlar son hızıyla devam ettirilirken güvenlik güçleri alarm seviyesini yükselttiler.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, PKK terör örgütünün Suruçilçesinde, Ak Parti yöneticileri, kayyumlar, devlet büyükleri, emniyet ve askeri personele yönelik gerçekleştireceği suikast ve bombalı eylemi son anda önledi.

Suruç kırsalındaki boş arazide ekipler tarafından, iki ayrı 100 litrelik fıçı içerisinde toprağa gömülü, 40 kilogram plastik patlayıcı, 2 metre infilak fitili, 2 metre saniyeli fitil, zırh delici 15 adet roket

başlığı, 3 bin 760 adet uzun namlulu silahlara ait fişek, çok sayıda el bombası ve el bombalarına ait fünyeler ele geçirildi.

Olayla ilgili operasyonlar sürüyor…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL