Akbulut güven tazeledi

Tügva’da Akbulut Yeniden Başkan Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi’nde düzenlenen TÜGVA 2. Olağan Kongresi’nde, mevcut Başkan Muhammet Hanefi Akbulut yeniden seçilerek güven tazeledi. Türkiye Gençlik Vakfı 2. Olağan kongresi TÜGVA Genel..

Akbulut güven tazeledi

Tügva’da Akbulut Yeniden Başkan

Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi’nde düzenlenen TÜGVA 2. Olağan Kongresi’nde, mevcut Başkan Muhammet Hanefi Akbulut yeniden seçilerek güven tazeledi.

Türkiye Gençlik Vakfı 2. Olağan kongresi TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Seçkin Koç, TÜGVA Teşkilat Bölge Sorumlusu Gökhan Tekbıyık, TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Akif Adnan Dizer, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Gürsel, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Ali Bilgi, KİHMED Başkanı Sabahattin Yamak, AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve İzmit eski Meclis Üyesi İbrahim Elgin’in katılımıyla Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi.

“HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Kongrede söz alan Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut; “TÜGVA Kocaeli teşkilatı olarak ileriye dönük hedeflerimizi belirlerken her zaman geçmişte yapılanları referans alarak daha fazlasını ve daha iyisini yapmak İçin gayret göstereceğimizi, bu süreçte tüm il, ilçe ve alt komisyonlarımızın da aynı gayret ve özeni gösterileceğine şüphem yok, özveri ve gayretimizi dahada artırarak kararlı bir şekilde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.”

“GÖNÜLLERİ KAZANMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

TÜGVA olarak her zaman İçin gençlerin Gönüller’ini kazanma, kendi geleceklerine yatırım yapma, gençlerimiz üzerinden Türk milletinin perde arkasında kalmış, unutulmaya yüz tutmuş aile yapısını yeniden inşa etme, vatanına ve milletine hizmet etme arzusu ile proje ve fikirler üretmeye devam edeceğiz.

“İLİMİZE İCATGANE KAZANDIRACAĞIZ”

Allah’ın izni, genel merkezimiz ve bağışçılarımızın katkıları ile 40-45 gün içerisinde tren Garı binamızda İcathane   (Yazılım ve kodlama atölyesi ) açacağız. Burada ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerimize yönelik yazılım ve kodlama dersleri vererek gençlerimizin bu alandaki yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacağız.

YENİ YÖNETİM;

MUHAMMET HANEFİ AKBULUT –İL TEMSİLCİSİ

SEZER CEYHAN – TEŞKİLAT KOORDİNATÖRÜ

EMİN TALHA KURTKAYA – EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

ENES KONYALI – ORTAOKUL KOORDİNATÖRÜ

YASİN KAPLAN – LİSE KOORDİNATÖRÜ

MÜCAHİT KAYA – ÜNİVERSİTE KOORDİNATÖRÜ

İSMAİL YAŞAR – ÇALIŞAN GENÇLİK KOORDİNATÖRÜ

SEHER ŞEN – KADIN VE AİLE KOORDİNATÖRÜ

MUHAMMED TAHA KEKEÇOĞLU – SPOR KOORDİNATÖRÜ

HAMZA GÜRSOY – MEDYA VE İLETİŞİM KOORDİNATÖRÜ

AYKUT AKPERGİN – İDARİ VE HUKUK İŞLERİ KOORDİNATÖRÜ

YAVUZ ALTINIŞIK – YURT KOORDİNATÖRÜ

ENES DENİZ KARAKAPLAN – MALİ İŞLER VE KAYNAK GELİŞTİRME KOORDİNATÖRÜ

MUHAMMED TAYYİP ATEŞ – ERP SORUMLUSU

FATİH KONYALI – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

BAHADIR SANCAR OKUR – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

AHMET IŞIK – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İSKENDER YAZICI – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

EREN AZAK – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

İBRAHİM ÇEKEN – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

SAMET HAN ŞAL – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

BEHLÜL GÜVEN – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

SEHER ÇİL – YÖNETİM KURULU ÜYESİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL