28 Kasım 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 171.113
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.845
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 177
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 3.845
https://www.kocaelidebugun.com/wp-content/uploads/Slayt1-Kopya-2-e.jpg

Aksu, İş Yükü Paylaşılmalı

Aksu Ziyaretlerini Sürdürüyor Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu ziyaretlerini yoğun şekilde sürdürüyor.   Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, ziyaretlerine devam ediyor. ‘Vatandaş ne diyor’ adlı çalışmayla..

Aksu, İş Yükü Paylaşılmalı

Aksu Ziyaretlerini Sürdürüyor

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu ziyaretlerini yoğun şekilde sürdürüyor.

 

Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Yusuf Aksu, ziyaretlerine devam ediyor. ‘Vatandaş ne diyor’ adlı çalışmayla esnaf, STK ve Çayırova ilçesinde halkın tüm kesimlerine olan ziyaretlerini sürdüren Aksu, geçtiğimiz hafta başladığı Muhtar ziyaretlerini bu hafta tamamladı. Önceki ziyaretleri sırasında Muhtarların Pandemi dolayısıyla yaşadıkları zorluklar ve genel sıkıntıları üzerine yazılı açıklamalarda bulunan Aksu, bu hafta ki Muhtar ziyaretlerinde ‘hizmet üreten her kademenin verimli olabilmesi için iş paylaşımının yapılması gerektiğine vurgu yaptı’

İŞ YÜKÜ PAYLAŞILMALI

İl yöneticisi Necati Korkmaz, ilçe yöneticileri Battal Öztürk ve Talha Acarlıoğlu’nun eşlik ettiği ziyaretlerde Konuşan Aksu ‘Siyaset yönetmektir ve yönetenlerin ana vazifesi vatandaşa verimli ve adil hizmet sunmasıdır. Genel ve yerelde ki karşılaştığımız yönetimsel sıkıntılara ek olarak bu ziyaretlerimizde görüyoruz ki yerel yönetimlerin vazgeçilmez unsuru olan Muhtarlık kurumları da pandemiden kaynaklı iş yoğunluğunun gerek Belediye gerekse diğer kurumlar tarafından adil iş paylaşımı yapılmadığı için verimli hizmet üretemez hale gelmiştir. Başta Çayırova Belediyesi olmak üzere diğer kurumlarda bu Pandemiden dolayı muhtarlara yüklenen ekstra yoğun iş yükünü paylaşarak vatandaşın sağlıklı hizmet alabilmesini sağlamalıdır’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Aksu, yaptığı yazılı açıklamanın sonunda yıllardır ilçemizin kronik sorunu olan Sazlıdere bölgesi içinde açıklamalarda bulundu. ‘Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Sazlıdere bölgesinde incelemelerde bulunmuş ve bölgedeki sorunların vatandaşın lehine şekilde hızlıca çözüme kavuşturulacağı yönünde açıklamalarda bulunmuş. Bu gelişmeler uzun yıllardır Sazlıdere’nin sorunları için mücadele veren ve girişimlerde bulunan Saadet Partisi olarak bizleri mutlu etmiştir. Sayın Büyükakın’a teşekkürlerimizi iletiyoruz ve verilen vaatlerin takipçisi olacağımızı belirtirken aynı şekilde ilçemizin bir diğer kronik sorunu olan Emek ve İnönü Mahallesi kentsel dönüşüm meselesininde bölge halkının hak mağduriyetlerinin giderilecek şekilde biran önce çözüme kavuşturulması gerekir’ dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.