Manşetler Surmanset

Ali Uçar En Başarılı Meclis Üyesi Seçildi

Saadet Partisi Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Ali Uçar, halkın oylarıyla Kocaeli batı yakasının en başarılı meclis üyesi seçildi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Batı Yakası Bölgenin Enleri ödül töreni bu..

Ali Uçar En Başarılı Meclis Üyesi Seçildi

Saadet Partisi Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Ali Uçar, halkın oylarıyla Kocaeli batı yakasının en başarılı meclis üyesi seçildi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Batı Yakası Bölgenin Enleri ödül töreni bu yılda halkın oylarıyla belirlendi. Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni ile son bulan program 1 ay önce internet üzerinden yapılan bir anket ile start vermişti. Bir ay boyunca farklı kategorilerde oy kullanan vatandaşlar, sonucu en çok merak edilen kategorilerden olan “Yılın En Başarılı Meclis Üyesi” kategorisinde verdikleri oylar ile Saadet Partisi Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Ali Uçar’ı birinci seçtiler.

Aynı kategoride Ali Uçar ile birlikte CHP Gebze Belediye Meclis Üyesi Dilek Tan, Ak Parti Dilovası Meclis Üyesi Cemil Başdemir ve MHP Darıca Belediye Meclis Üyesi Celil Akbulut yarıştı. Oyların çoğunluğunu alan Ali Uçar birinci olurken, gecede ödülünü Darıca Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Dursun Düzgün’ün elinden aldı. Gecede emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan Uçar: “Batıyakası Medya Gurubuna ve oy kullanarak şahsıma yada diğer meclis üyesi arkadaşlarımıza oy veren herkese de teşekkür ediyorum” dedi.

Ödül gecesinin ardından ise yüzlerce kişi, Çayırova Belediye Meclislerinde yaptığı sivri çıkışları ve açıklamaları ile sürekli gündemde olan Saadet Partisi Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Ali Uçar’ı tebrik etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL