Güncel Manşetler

ALO 185 personeline KO-MEK’ten eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü 185 çağrı merkezi personeline telefonda etkili iletişim teknikleri eğitimi verildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları ile ortaklaşa gerçekleştirilen eğitimler sonucunda, 22..

ALO 185 personeline KO-MEK’ten eğitim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü 185 çağrı merkezi personeline telefonda etkili iletişim teknikleri eğitimi verildi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları ile ortaklaşa gerçekleştirilen eğitimler sonucunda, 22 personel eğitim aldı. Eğitimlerde iletişim noktasında 7 gün 24 saat kesintisiz biçimde hizmet veren Alo 185 Çağrı Merkezi’ne, istek, şikâyet ve ihbarları en iyi şekilde değerlendirme, en kısa sürede çözüme ulaştırılması gibi iletişim teknikleri konularında bilgiler sunuldu.

EĞİTİMLERİ TAMAMLAYANLAR SERTİFİKA ALDI

İSU Merkez Laboratuvarı toplantı salonunda verilen eğitimler tamamlandıktan sonra düzenlenen programla kursiyerlere sertifikaları verildi. Törene Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal İletişim Daire başkanı Nafiz Kızılkaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Hüseyin Hakkı Akbulut, İletişim Şube müdürü Fikri Alper Engin, Eğitim Şube Müdürü Ali Fazıl Demir, KO-MEK Genel Koordinatörü Lokman Ceyhan ve birim sorumluları katıldı.

DEMİR’DEN KO-MEK’E TEŞEKKÜR

Sertifika töreninde konuşan İSU Eğitim Şube Müdürü Ali Fazıl Demir, İSU olarak sürekli yapmak istediğimiz bu tür eğitimlerin ilkini KO-MEK ile gerçekleştirdik. Çağrı merkezlerinin kurumların görünmeyen yüzü olduğunu ifade eden Demir; “Telefonda konuşma şeklimiz ses tonumuz o kurumların çalışanlarının tümünü temsil eder. Ben bu çalışmada bize destek veren Halk Üniversitesi KO-MEK’e ve tüm çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı. Konuşmaların ardından 22 Alo 185 çağrı merkezi personeline sertifikaları verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL