Güncel Manşetler

“Alo Evlat” Hattı Piknikte Buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi “Alo Evlat Hattı” ekipleri hizmet verdiği ilçenin büyüklerini onlara özel düzenledikleri piknik organizasyonunda ağırladılar. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi “Alo Evlat..

“Alo Evlat” Hattı Piknikte Buluştu

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi “Alo Evlat Hattı” ekipleri hizmet verdiği ilçenin büyüklerini onlara özel düzenledikleri piknik organizasyonunda ağırladılar.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ödüllü projesi “Alo Evlat Hattı” ekibi hizmet verdikleri ilçenin değerleri olan büyükleri piknikte misafir ettiler. Belediye Başkanı Üzülmez, belediye hizmetlerinden fırsat bulduğu her zaman “Alo Evlat Hattı” ekibinin çalışmalarına bizzat katılıyor. Alo Evlat Hattı ekibi tarafından SEKA Kamp ta düzenlenen piknikte ilçenin büyüklerine sosyal ve keyifli bir ortam sağlayarak Türk Sanat Müziği dinletisi eşliğinde; beş taş, satranç, mangala gibi klasik oyunları da oynama imkanı sundular.

HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

SEKA Kampı’nda ki etkinliklere katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Alo Evlat Hattı” ekibi tarafından hizmet verilen ilçenin büyükleri ile sohbet ederek yakından ilgilendi. Yaşlılar Belediye Başkanı Üzülmez’i karşılarında görünce sevinç yaşadılar. Piknik alanında bulunan bütün ilçe büyükleri ile yakından ilgilenen Başkan Üzülmez, “Bizim için özel olan büyüklerimizle bir aradayız. Büyüklerimize sonuna kadar hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah izin verdiği sürece hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizler faniyiz bizden sonra da bu hizmetlerin devam etmesini diliyorum. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan büyüklerimizin her türlü bakımları yapılmaktadır. Bu projemize sonuna kadar sahip çıkarak, tüm Türkiye’de yaygınlaşarak uygulaması en büyük arzum ve hedefimizdir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL