20 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 116.565
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 1.894
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.512
Güncel Manşetler

Ankara’da ki fuara Darıca damgasını vurdu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günü dolayısıyla Ankara’da başlayan CBS Günü Sempozyum ve Fuarı’na katılan Darıca Belediyesi’nin tanıtım standı ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği stantlardan biri..

Ankara’da ki fuara Darıca damgasını vurdu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, Dünya Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Günü dolayısıyla Ankara’da başlayan CBS Günü Sempozyum ve Fuarı’na katılan Darıca Belediyesi’nin tanıtım standı ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği stantlardan biri oldu.

Coğrafi bilgi sistemleri konusunda farkındalığı artırmak için tüm dünyada Kasım ayında kutlanan “Dünya CBS Günü” dolayısıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan sempozyum ve fuarın açılışı, ‪Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla yapılırken, açılış programına katılan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, fuarda Darıca Belediyesi’nin Akıllı Belediyecilik alanındaki çalışmalarını sergilediklerini ifade etti.

Bakan Özhaseki “Her Daim Yüz Yüze” İle Darıca’ya Bağlandı

Fuarın en dikkat çekici stantlarından olan Darıca Belediyesi standını ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Darıca Belediyesi’nin hayata geçirdiği “Her Daim Yüz Yüze” Projesi kapsamında fuarda kurulan ekrandan Darıca’ya canlı bağlantı yaparak vatandaşlarla vir süre yüz yüze sohbet etti. Projeyi çok beğendiğini ifade eden Özhaseki, projede emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.