Güncel Manşetler

Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi hızla yükseliyor

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ilçeye kazandırdığı yatırımların başında gelen Bilim Sanat Merkezlerinin bir yenisi olan Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde betonarme çalışmaları tamamlandı. Bilim sanat merkezi kompleksi içerisinde; spor salonu,..

Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi hızla yükseliyor

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ilçeye kazandırdığı yatırımların başında gelen Bilim Sanat Merkezlerinin bir yenisi olan Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde betonarme çalışmaları tamamlandı. Bilim sanat merkezi kompleksi içerisinde; spor salonu, nikah salonu, kafeterya, kütüphane, ofisler, etüt odaları, derslikler, oyun odası, belediye hizmet birimleri ve bilgisayar laboratuvarı yer alacak.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ilçeye kazandırdığı yatırımların başında gelen Bilim Sanat Merkezleri’ne yenileri ekleniyor. Geçtiğimiz aylarda temeli dualarla atılan Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde inşaatı hızla yükseliyor. Arapçeşme Mahallesi sakinlerine 4893 metrekare alan üzerinde hizmet verecek olan bilim sanat merkezinde betonarme çalışmaları tamamlandı.

İÇERİSİNDE YOK YOK!

Bölgenin tüm ihtiyaçları düşünülerek projelendirilen bilim sanat merkezi kompleksi içerisinde spor salonu, nikah salonu, kafeterya, kütüphane, ofisler, etüt odaları, derslikler, oyun odası, belediye hizmet birimleri ve bilgisayar laboratuvarı yer alacak.

ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Duvar örme işlemlerine devam edilen Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde elektrik ve mekanik çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Bölgeye sosyal ve eğitim alanında büyük katkıda bulunacak bilim sanat merkezinin hızla tamamlanarak hizmete girmesi hedefleniyor.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL