Aras, Çayırova ilçe divanında konuştu

Aras; Erdoğan’a, Bu İhanet Olur Dedim   Yeniden Refah Partisi genel başkan danışmanı Mehmet Aras, Çayırova ilçe divanında konuştu. Belediye başkanlığı döneminden arkadaşı olan Erdoğan’a Çayırova’dan yüklenen Aras, cumhurbaşkanı Erdoğan..

Aras, Çayırova ilçe divanında konuştu

Aras; Erdoğan’a, Bu İhanet Olur Dedim

 

Yeniden Refah Partisi genel başkan danışmanı Mehmet Aras, Çayırova ilçe divanında konuştu.

Belediye başkanlığı döneminden arkadaşı olan Erdoğan’a Çayırova’dan yüklenen Aras, cumhurbaşkanı Erdoğan ile olan anısı anlatarak yıllar önce cumhurbaşkanı Erdoğan’ı uyardığını anlattı.

Dönemin Refah Partili Düzce belediye başkanı Ruhi Kurnaz’ın verdiği yemekte biraraya geldiklerini aktaran Aras, o dönem partilerinin İstanbul büyükşehir belediye başkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın da o yemeğe katıldığını ifade etti.

Refah partisinin bölge belediye başkanlarının bir arada bulunduğu yemekte başka bir parti kurmak istediğini dile getiren Erdoğan’a, Dünya siyonizmine, sömürü düzenine tek başına baş kaldıran Erbakan hocamıza bu ayrılık ihanet olur dediğini dile getirdi.

Belediye başkanı olunur, milletvekili olunur, bakan olunur fakat Erbakan olunmaz dediğini anlatan Aras, hocamıza ihanet edenler, koltuk sevdasına düşenler er ya da geç düştükleri yanlışı anladılar dedi.

HÜKÜMET GİDİCİ

Ekonomi de hükümetin contaları yaktığını da ifade eden Aras, rutin haline gelen akaryakıt zamları, elektrik, doğalgaz zamları ve gıda zamları milletin belini iyice bükmüştür. Dolar rekor üstüne rekor kırarken hükümetten ses çıkmamaktadır dedi. Bu gidişatın erken seçim sinyalleri olduğunu ifade eden Aras, AKP dönemi sona eriyor hükümet gidiyor, 94 seçimlerinde olduğu gibi Refah partisinin sandıklarda patlayacağı seçim yakındır hazır olun dedi

Dr. Fatih Erbakan ile birlikte yepyeni bir sayfa açılacağını ifaden eden Aras, milletimiz müsterih olsun Yeniden Refah’la birlikte Türkiye huzura ve refaha kavuşacaktır ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL