Genel Güncel Manşetler

Ayaz’dan SEDAŞ’A İade-i Ziyaret

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk’e Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’dan İade-i Ziyaret. SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Dağıtım Direktörü  Dr.Ersan Şentürk iade-i ziyarette bulunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a yapılan..

Ayaz’dan SEDAŞ’A İade-i Ziyaret

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk’e Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’dan İade-i Ziyaret.

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) Dağıtım Direktörü  Dr.Ersan Şentürk iade-i ziyarette bulunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a yapılan ziyaretten memnuniyetini dile getirirken misafirleri ile yakından ilgilendi. SEDAŞ’ın  2009 yılında özelleşmiş bir kurum olsa da yaptığı iş gereği kamu hizmeti vermeye devam ettiğini belirten Dr. Ersan Şentürk, “Elektrik dağıtımı altyapısı ve elektrik şebekesi yapım işlerine bağlı olarak Belediyelerle çok yakın çalışma içinde oluyoruz. Belediyeler en önemli paydaşlarımız içinde yer alıyor.” dedi. Altyapı çalışmalarında Belediyelerle koordinasyon sağlandığını belirten Şentürk, “Bu anlamda Belediyelerin çözüm odaklı yaklaşım sağlayan departmanlarına ve çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

İŞBİRLİĞİ

Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Belediye olarak SEDAŞ’ın çalışmalarında işbirliğine hazır olduklarını söylerken, SEDAŞ’ın meşakkatli ve tehlikeli ancak bir o kadar da vazgeçilmez ve çok hayati bir görev yaptığını belirtti. Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, SEDAŞ çalışanlarına işgüvenliğini her zaman dikkate aldıkları başarılı çalışmalar diledi. Dr.Ersan Şentürk misafirleri ile yakından ilgilenirken, nezaket ziyareti için de teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL