“Baharı Kocaeli’den karşılamak için tüm halkımızı bekliyoruz.”

Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne bir isim daha,Mansur Yavaş geliyor   Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifkı Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Mansur Yavaş da geliyor   Millet..

“Baharı Kocaeli’den karşılamak için tüm halkımızı bekliyoruz.”

Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne bir isim daha,Mansur Yavaş geliyor

 

Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifkı Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Mansur Yavaş da geliyor

 

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımı ile 28 Nisan Cuma Günü saat 17.00’da Kocaeli Kongre Merkezi Miting ve Etkinlik Alanı’nda düzenlenecek Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne, ittifak kurmaylarından Cumhurbaşkanı Başkan Yardımcısı adayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın da katılacağı duyuruldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı; “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımı ile baharın kapılarını aralayacağımız Kocaeli Millet Buluşması Mitingi’ne Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş’ın da katılacağı bilgisi az önce tarafımıza iletildi. Tüm vatandaşlarımıza çağrımızdır. Baharı Kocaeli’den karşılamak için tüm halkımızı bekliyoruz.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL