Güncel

BAKAN IŞIK’TAN GÜLŞAH’A ZİYARET

Milli Savunma Bakanı Işık, çizdiği kara kalem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan portresiyle tanınan doğuştan serebral palsi hastası Gülşah Yağmur Yazıcı’nın evine konuk oldu Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, çizdiği kara..

BAKAN IŞIK’TAN GÜLŞAH’A ZİYARET

Milli Savunma Bakanı Işık, çizdiği kara kalem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan portresiyle tanınan doğuştan serebral palsi hastası Gülşah Yağmur Yazıcı’nın evine konuk oldu

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, çizdiği kara kalem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan portresiyle tanınan doğuştan serebral palsi hastası Gülşah Yağmur Yazıcı’yı ziyaret etti.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut ile Derince ilçesinde yaşayan Yazıcı ailesine konuk olan Işık’ı, baba Şenol ve anne Sebahat Yazıcı karşıladı.

Konuklarına, Gülşah Yağmur’un çizimlerini gösteren Yazıcı ailesi, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Gülşah Yağmur Yazıcı, Bakan Işık’a çizdiği kara kalem portresini takdim etti, Işık da Yazıcı’ya bir çini vazo hediye etti. Çizdiği Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın portresini resmi Twitter hesabı “RT_Erdogan”ı etiketleyerek paylaşan Yazıcı, “Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. Sizi çok seviyorum.” diye yazmış, paylaşımı gören Erdoğan da Twitter hesabından Yazıcı’ya, “Çok teşekkür ederim Sevgili Gülşah. Emeğine sağlık. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı bir gün inşallah Külliye’de misafir etmek isterim.” karşılığını vermişti.

Erdoğan, daha sonra Gülşah Yağmur Yazıcı ve ailesini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL