Bakan Özer’den KOÜ’ye ziyaret

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, KOÜ’yü ziyaret etti Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Kocaeli Üniversitesini ve Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü..

Bakan Özer’den KOÜ’ye ziyaret

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, KOÜ’yü ziyaret etti

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Kocaeli Üniversitesini ve Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü de ziyaret etti.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Cumhuriyet’in 99. yılı için 99 okulda yaptırılan Robotik Kodlama Atölyesi (KODELİ) açılışına katılmak ve bir takım ziyaretler gerçekleştirmek üzere ilimizde bulunan Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, KOÜ’yü ziyaret etti.
KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün karşıladığı, Milli Eğitim Bakanı Özer’in ziyaretinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, Prof. Dr. Ahmet Küçük, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Eren ve Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Akın Deveci hazır bulundu.
Rektörlük makamında ilk olarak şeref defterini imzalayan Milli Eğitim Bakanı Özer, “Güzide şehrimiz Kocaeli’de olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Şehrimize yapacak olduğumuz yatırımlarla eğitimde kaliteyi arttırmayı ve evlatlarımız için bu alanda fırsat eşitliğini sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza katkı ve desteklerini esirgemeyen Kocaeli Üniversitesine, saygı değer Rektörümüze ve ekibine en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle şahsıma ve heyetimize göstermiş olduğunuz hüsnükabülden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.
Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’i Kocaeli Üniversitesinde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Bakan Özer’e üniversitenin güncel durumu ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ziyarette; Bakan Mahmut Özer’e, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Cemil Yaman ve Mehmet Akif Yılmaz ile Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL