Manşetler Surmanset

Başbakan, “Şov yapmadan işini yapıyor”

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti İzmit 4. Olağan Kongresine katıldı. Çoşkulu bir kalabalığa hitap eden Başbakan Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu hayata geçirdiği hizmetleriyle övdü. Karaosmanoğlu’nu kendisine benzeten..

Başbakan, “Şov yapmadan işini yapıyor”

Başbakan Binali Yıldırım AK Parti İzmit 4. Olağan Kongresine katıldı. Çoşkulu bir kalabalığa hitap eden Başbakan Yıldırım, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu hayata geçirdiği hizmetleriyle övdü. Karaosmanoğlu’nu kendisine benzeten Yıldırım, “İbrahim Başkanımız işinde gücünde, şov yapmadan sadece işini yapıyor” dedi.

“KOCAELİ İÇİN GELECEK METRO DÖNEMİDİR”

Kocaeli’ye 20 Milyar TL yatırım yaptıklarını ifade eden Başbakan Binali Yıldırım, “Kocaeli için gelecek dönem metro dönemidir. İlk adımı Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu atacak, bizde gerekli katkıyı hükümet olarak vereceğiz. İbrahim Başkanımıza verdiği hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Ulaşım noktasında birçok projeyi birlikte hayata geçireceğiz.” ifadelerini sarf etti.

YOĞUN BİR KATILIM VARDI

Hasan Gemisi Spor Salonunda düzenlenen kongreye Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile vatandaşlar katıldı. AK Partili gençlerin yoğun bir çoşkusu altında geçen kongrede heyecan oldukça yüksekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL