Genel Güncel Manşetler Sağlık

Başhekim Güneş’ten değerlendirme toplantılarına devam

BAŞHEKİM GÜNEŞ SERVİS SORUMLU HEMŞİRELERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ. Darıca Farabi Devlet Hastanesine atanan Doç.Dr. Mustafa Güneş hastane içi değerlendirme toplantılarına ara vermeden devam ediyor. Hastane doktorları ile yapılan değerlendirmelerden..

Başhekim Güneş’ten değerlendirme toplantılarına devam

BAŞHEKİM GÜNEŞ SERVİS SORUMLU HEMŞİRELERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

Darıca Farabi Devlet Hastanesine atanan Doç.Dr. Mustafa Güneş hastane içi değerlendirme toplantılarına ara vermeden devam ediyor.

Hastane doktorları ile yapılan değerlendirmelerden sonra Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olan tüm servis sorumluları ile de genel bir tanışma-istişare toplantısı yapıldı.

     Yaklaşık olarak üç saat süren toplantıda tüm servis sorumluları dinlenerek daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet verebilmek amacıyla yapılması gerekenler hakkında fikir alış-verişinde bulunuldu.

      Başhekim Güneş bundan sonra bu tür toplantıların devam edeceğini ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gereken tüm özveriyi göstereceklerini dile getirdi.

Toplantı sonrası servis sorumluları Başhekim Güneş’e yeni görevinde başarılar dileyerek böyle bir ortam hazırladıkları için teşekkürlerini dile getirdiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL