Başhekim Güneş’ten, personel ile fikir alış verişi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş  ikincisi gerçekleştirilen personel günleri münasebetiyle hastane de görev yapan veri hazırlama personelleri ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi…

Başhekim Güneş’ten, personel ile fikir alış verişi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Mustafa Güneş  ikincisi gerçekleştirilen personel günleri münasebetiyle hastane de görev yapan veri hazırlama personelleri ile fikir alış verişi yapmak amacıyla bir araya geldi.

Çalışanların güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmasının büyük önem arz ettiğini ifade eden Başhekim Güneş, vatandaşların da verilen hizmetten memnun kalması için “Hep birlikte çözümler üretmeliyiz. İşini severek ve içinden gelerek yapanlar her zaman kaliteli işler yapmış ve topluma daha faydalı olmuşlardır. Bu sebeple işimize sımsıkı sarılmalı ve hastalarımızın memnun ayrılmasını sağlamalıyız. Tüm hastane çalışanları olarak bizlerden beklenen sadece hastalarımızın iş ve işlemlerini halletmek değil, onların sesine kulak vermek, empati yapmak, onları dinlemek ve yardımcı olabilmektir.” dedi.

Personellerden Önerileri Alındı

Sohbet toplantısında, personellerin istek ve taleplerini içeren görüş alışverişinde bulunuldu. Sıkıntılar, çalışma şartlarındaki fiziki problemler, zorluklar gibi birçok görüş ve öneriler çalışan personellerin duygu ve düşünceleriyle değerlendirildi.

Memnuniyetle Karşılandı

Motivasyonlarına önemli bir katkı sağlayan bu görüşmeden memnun kaldıklarını belirten personeller, Başhekim beyi ziyaret etmelerini, yaşadıkları problemlerinin yetkili kişi olarak dinlemesinin memnuniyetle karşıladıklarını ve teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL