Genel Güncel Manşetler Surmanset

Başkan Demirci, Taksici Esnafıyla Buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci,Hasbihal Buluşmalarının bir yenisinde ilçedeki taksici esnaflarını ağırladı. Çayırova’nın nabzını Hasbihal Buluşmalarıyla tutan, yapılan yatırımların olumlu ve olumsuz tepkilerini birinci elden ölçen başkan Demirci, Çayırova’da hizmet..

Başkan Demirci, Taksici Esnafıyla Buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci,Hasbihal Buluşmalarının bir yenisinde ilçedeki taksici esnaflarını ağırladı.

Çayırova’nın nabzını Hasbihal Buluşmalarıyla tutan, yapılan yatırımların olumlu ve olumsuz tepkilerini birinci elden ölçen başkan Demirci, Çayırova’da hizmet veren taksicilerle hasbihal etti. İlçenin 4 yıllık bir sürede değişime uğradığını söyleyerek sözlerine başlayan Demirci, taksici esnaflarının taleplerini de dinledi.

Belediye sosyal tesisleri toplantı salonunda düzenlenen Hasbihal Buluşmasında Çayırova, Yenimahalle, Şekerpınar, Çağdaşkent ve TOSB taksi durakları esnaflarını bir araya getiren Belediye Başkanı Şevki Demirci, taksi duraklarını daha modern, çağdaş ve konforlu bir hale getirilmesi için gerekli desteklerin verileceğinin de müjdesini verdi.

Işıl Işıl Ana Arterler Prestijli Caddelerle Oluştu

Özellikle taksicileri yakından ilgilendiren ulaşım konularına gerçekleştirdiği toplantıda değinen Demirci, modern ve prestijli caddelerin sayısının günden güne arttığını söyledi. Bu çalışmayı gerçekleştirirken ilçenin görselliğini de düşündüklerini ifade eden Demirci, Fatih Caddesinden başlayan ve devamında Yavuz Selim, Yeşil Vadi, Muammer Aksoy, Rahmi Dibek, Bosna, Fevzi Çakmak gibi caddeleri ilk etapta tamamladıklarını söyledi. Hiç vakit kaybetmeden İstiklal, Uğur Mumcu ve Adnan Kahveci Caddelerini de prestijli caddeler kervanına kattıklarını aktaran Demirci, kısa bir süre sonra Gaziler, Menderes, Abdurrahman Korhan ve Tuna Caddelerinde de prestij uygulamasına başlayacaklarını açıkladı. Bu caddeleri yaparken Çayırovalıların ve ulaşım sektöründe hizmet verenlerinde fikirlerini aldıklarını ifade eden Demirci, çalışmaların tamamlandığında olumlu ve güzel tepkileri birebir gördüklerini dile getirdi. 

Bir taksici esnafının ve halk otobüslerinin yolcularıyla birlikte bu modern caddelerden ulaşım sağladığını düşündüklerinde güzel bir hizmete imza attıklarını bir kez daha anladıklarını belirten Demirci, büyüyen ve gelişen Çayırova’nın ihtiyaçlarına cevap vermek için önemli yatırımların hayat bulduğunu söyledi. Birçok yatırımı 4 yıllık bir süreye sığdırarak örnek bir belediyecilik sergilediklerini anlatan Demirci, Çayırova’yı ortak akılla yönetmenin meyvelerini yine Çayırovalıların verdiği olumlu tepkilerden aldıklarını, bununla birlikte daha da şevkle, gayretle çalışmayı sürdürdüklerini söyledi.

Çayırova, Dev Ulaşım Yatırımlarına Kavuştu

2018 yılının da hizmetlerle dolu olduğunu ve geride kalan 4 yılın son rötuşlarının yine bu yıl içerisinde başlayacak projelerle atılacağını belirten Demirci, Kocaeli’nin en modern ve eksiksiz ilçesini inşa etmek hedefiyle hizmet yolunda durmadan devam edeceklerini söyledi. İlçenin ulaşım noktasındaki büyük yatırımlarına kalem kalem değinen Demirci, geçilen hizmet sürecinde TOSB Köprülü Kavşak ve Gişeler, Muhsin Yazıcıoğlu, Özgürlük, Yenimahalle Köprülü Kavşak projelerini hizmete açtıklarını devam eden Fatih Sultan Mehmet Caddesininde duble yol olarak kullanıma açılacağını ve bu yıl içerisinde Çayırova’yı Tuzla ilçesine bağlayacak olan Şifa Geçiş Köprüsünün temelini atacaklarını söyledi. Bu ulaşım yatırımlarına ek olarak yine ilçede birçok caddenin prestij kazandığını hatırlatan Demirci, altyapısı başta olmak üzere üstyapısını tamamladıkları birçok cadde ve sokağı hizmete sunduklarını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL