Güncel Manşetler Politika

Başkan Gür’den Başhekim Nalbant’a Ziyaret!

Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür yoğun ziyaret programına ara vermeden devam ediyor. Ak Parti İlçe Başkanlığına geldiği günden itibaren yoğun bir tempo içerisinde ziyaretlerine devam eden Ali..

Başkan Gür’den Başhekim Nalbant’a Ziyaret!

Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür yoğun ziyaret programına ara vermeden devam ediyor.

Ak Parti İlçe Başkanlığına geldiği günden itibaren yoğun bir tempo içerisinde ziyaretlerine devam eden Ali Osman Gür, önceki günde ilçe yöneticileri ile birlikte bölgede bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Program kapsamında akşam saatlerinde Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Gökhan Nalbant’ı da ziyaret eden Gür ve ekibi yapımı devam eden yeni hastane binası ile ilgili de bilgi aldılar. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başhekim Dr.Gökhan Nalbant ise Gür ve yönetimine teşekkür etti.

İlçe Başkanı Gür konu ile alakalı açıklamasında “Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Gökhan Nalbant beyfendiye ziyarette bulunduk.Başhekimimize ve beraberinde bizleri ağırlayan İdari ve Mali işler Müdürü Ahmet Demir,Sağlık Müdürü Ferhat Yücel beyfendiye yaptıkları sunumdan ve çalışmalarından ötürü çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL