Genel Güncel

Başkan Karaosmanoğlu Dilovası için daha çok eser ortaya koyacağız

Başkan Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve meclis üyelerini makamında ağırladı. Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve..

Başkan Karaosmanoğlu Dilovası için daha çok eser ortaya koyacağız

Başkan Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve meclis üyelerini makamında ağırladı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve meclis üyelerini makamında konuk etti. Büyükşehir ve ilçe belediyesinin ortak projelerinin görüşüldüğü birliktelikte yapılması planlanan hizmetler de ele alındı. Masaya yatırılan Dilovası’nın çehresini değiştiren alt yapı, üst yapı, çevre ve yeşillendirme çalışmalarının yanı sıra, gençlik ile kadın üzerine yeni projelerin ortaya koyulmasının da gereği vurgulandı.

“VATANDAŞLARIMIZIN TALEP VE ÖNERİLERİNE GÖRE PLANLIYORUZ”
Kocaeli’nin her geçen geliştiği ve daha yaşanabilir kent olma yolunda emin ve güçlü adımlarla koştuğunu ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, “Dilovası için ortaya koyduğumuz her eser ilçemizin çehresini değiştirmiştir. İnşallah çok daha güzel hizmetleri ortaya koyacağız. İlçe Belediyemizle birlikte uyum içerisinde çalışıyoruz. Dilovası’nda yaşayan kardeşlerimizin her şeyin en güzelini hak ettiğini biliyorum. Bundan dolayı bakanlıklarımız başta olmak üzere Büyükşehir olarak hizmetlerimizi vatandaşlarımızın talep ve önerilerine göre planlıyoruz.” dedi.

ALİ TOLTAR DETAYLI BİLGİ VERDİ
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar da görüşmede, Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımları ve projeleri için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Yapılması planlanan ortak projeler hakkında Karaosmanoğlu’na detaylı bilgi aktaran Toltar, meclis üyeleriyle birlikte ilçelerine hizmet etmenin gururunu yaşadıklarını bir kez daha ifade etti. Vatandaşlarının her derdiyle ilgilendiklerini ifade eden Toltar, “Derdimiz hizmettir ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz” ifadelerini d sarf etti. Toltar ayrıca meclis üyeleriyle birlikte Dilovası’ndaki vatandaşlardan gelen talep ve önerileri de Başkan Karaosmanoğlu’na aktardı. Görüşme karşılıklı yapılan fikir alışverişinin ardından sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL