Başkan Köşker Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısında

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği toplantısına katıldı. Türkiye sağlıklı Kentler Birliği’nin olağan encümen toplantısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Menderes Mehmet Tevfik..

Başkan Köşker Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısında

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği toplantısına katıldı.

Türkiye sağlıklı Kentler Birliği’nin olağan encümen toplantısı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel Başkanlığında İstanbul’da gerçekleşti. Toplantıya Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker,  Belediye Başkanı Salih Kenan Şahin, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ve Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Müyesser Özuslu katıldı.

Toplantının gündemi olan Sağlıklı Kentler Birliği 2018 faaliyet alanları ve eğitim programları başlıkları hakkında görüşler bildirildi. Birlik olarak ilgili Bakanlıklarla işbirliği içerisinde üye belediyelerimize yönelik bisiklet yolları ve bisiklet kullanımını teşvik edici eğitim ve sempozyumlar yapılmasına, Birlik Danışma Kurulu ve ilgili kurumlarla birlikte bilimsel çalışma grupları oluşturularak araştırmalar yapılmasına karar verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL