Genel Kültür Sanat

Başkan KÖŞKER’den Bayram Mesajı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yayınladığı mesajla Gebzeli hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Başkan Köşker, “Kurban Bayramı, Müminleri Allah’a yakınlaştıran, bizleri bencil duygulardan arındırarak paylaşmayı, birlikteliği ve dayanışmayı öğreten müstesna bir..

Başkan KÖŞKER’den Bayram Mesajı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yayınladığı mesajla Gebzeli hemşerilerinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Başkan Köşker, “Kurban Bayramı, Müminleri Allah’a yakınlaştıran, bizleri bencil duygulardan arındırarak paylaşmayı, birlikteliği ve dayanışmayı öğreten müstesna bir bayramdır” dedi.

Başkan Köşker Gebzeli hemşerilerini, Bayramın 2. Günü saat 11.00’de Milli İrade Kent Meydanı’nda düzenlenecek kent bayramlaşmasına davet etti.

Gebze Belediye Başkanı Başkan Köşker, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Köşker mesajında şu görüşlere yer verdi: “Sevginin ve saygının simgesi olan bayramlarda, dargınlıkları bir tarafa bırakarak akrabalık, komşuluk, kardeşlik ve dostluk bağlarını güçlendirmeliyiz. Milletçe kenetlenerek, birlik ve bütünlüğümüzü pekiştirmek için bir fırsat olarak görmeliyiz. Kurban Bayramı’nı anlam ve önemine uygun kutlarken, yakın çevremizden başlayarak, ülkemizde ve dünyanın değişik yerlerinde muhtaç durumda bulunan insanlara yardım elini uzatmalı, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmeli, Bayram’ın coşkusunu onların da yaşamalarını sağlamalıyız.

KARDEŞLİK BAĞLARI TESİS EDİLMELİ
Bayram sevincinin ve coşkusunun yılın her gününde yaşanması temennisiyle tüm hemşerilerimin, vatandaşlarımızın, Türk ve İslam Dünyası’nın Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Bayram vesilesiyle İslam dünyasında akan kanın ve yaşanan çatışmaların sona ermesini temenni ediyor, kardeşlik bağlarının yeniden tesis edilmesi ümidiyle, huzur içinde nice bayramlara erişmemizi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun. ”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL