Genel Güncel Manşetler Yaşam

Başkan Yıldırım, Doktorların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Devlet Hastanesi ve İlçe Merkez Sağlık Ocağındaki doktorların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Gece gündüz demeden toplum sağlığı için..

Başkan Yıldırım, Doktorların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Devlet Hastanesi ve İlçe Merkez Sağlık Ocağındaki doktorların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.
Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Gece gündüz demeden toplum sağlığı için büyük bir özveriyle görev yapan, kendisini insana hizmet ilkesiyle mesleğine adamış sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Karamürsel Devlet Hastanesi ve 1 Nolu sağlık ocağındaki doktorlara ve sağlık çalışanlarına ziyarette bulunan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel eşlik etti.
Başkan Yıldırım, Hastane Başhekimi Dr. Erkan Çelik ve sağlık çalışanlarına yaptığı ziyarette 14 Mart Tıp Bayramına özel Pasta keserek, tüm doktor ve sağlık çalışanlarının TIP Bayramını kutladı. Ardından Karamürsel İlçe Merkez Sağlık Ocağına yapılan ziyarette İlçe Sağlık Müdürü Ferhan Uğur ve doktorların Tıp Bayramını kutlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, mesai saatleri olmayan ve hayatlarını insanlığa adamış Türk hekim ve sağlık personellerine teşekkürlerini sundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL