Manşetler Politika Surmanset

Başkandan Miting Teşekkürü

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da yapılan Büyük Kudüs Mitingi için bir teşekkür açıklaması yaptı. İl Başkanı Çelik, on binlerce insanın katıldığı miting için büyük..

Başkandan Miting Teşekkürü

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da yapılan Büyük Kudüs Mitingi için bir teşekkür açıklaması yaptı.

İl Başkanı Çelik, on binlerce insanın katıldığı miting için büyük katılım sağlayan Kocaeli halkına ve partililerine yazılı bir basın açıklaması ile teşekkür etti.

Çelik: “Saadet Partisi Genel Merkezimizin İstanbul/Yenikapı’da 30Temmuz 2017 Pazar günü tertip ettiği, birçok Değerli Sivil Toplum Örgütleri ve Sendikaların destek verdiği Büyük Kudüs Mitingi gerçekleştirilmiştir.

Kocaeli’mizden 2 büyük gemi, çok sayıda otobüs ve özel araçlar vasıtasıyla yaklaşık 10.000 kişilik katılım sağlanmıştır. Bu kutlu Kudüs Mitingine Kocaeli halkımızın göstermiş olduğu yüksek katılım övgüye layıktır. Müsait olamadığından dolayı katılım sağlayamayan ancak kalbi Yeni kapıda olan tüm kardeşlerimize de teşekkür ediyoruz.

Bizler bir kötülük gördüğünde eliyle-diliyle ve gücü yetmeyenler için de kalbiyle buğzederek kötülüğü engellemeye çalışan bir inanca sahibiz. Bu inanç zalimlerin korkulu rüyasıdır. Halk olarak Türkiye’den güçlü bir şekilde haykırarak Zalim Siyonist İsrail’e tepkimizi gösterdik. Müslümanların tepkisizliği Zalimin ve dostlarının en çok hoşuna giden iştir. Buna karşı duyarlılık gösterip her kesimden Büyük Kudüs Mitingine destek olan halkımıza ve bizleri destekleyen basın mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyor teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL