Genel Gölcük Güncel Manşetler

Başsavcı Durgut’dan,Ellibeş’e Veda Ziyareti

Gölcük Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Cizre Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Abdülhamit Durgut veda ziyaretleri kapsamanda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamın da ziyaret etti. Açıklanan Hakimler ve Savcılar kararnamesiyle yeni görev..

Başsavcı Durgut’dan,Ellibeş’e Veda Ziyareti

Gölcük Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden Cizre Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Abdülhamit Durgut veda ziyaretleri kapsamanda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamın da ziyaret etti.

Açıklanan Hakimler ve Savcılar kararnamesiyle yeni görev yeri olan Cizre’ye  tayin olan Cumhuriyet Başsavcısı Abdülhamit Durgut, Gölcük’te görev yaptıkları  süre boyunca belediye ile uyum içinde olduklarını, ortak çalışma ortamından duyduğu mutlulukla ilçeden ayrılacaklarını söyledi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ise “Değerli Başsavcımız Abdülhamit Durgut kısa süre kaldığı Gölcük’te başarılı çalışmalara imza attı. Her şeyden önce değerli başsavcımıza hizmetleri için, devlet ve millete hizmet noktasında sergilediği üstün gayretler için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da daha güzel görevlerde aziz milletimize hizmet etmeye devam edeceğine inanıyorum. Bundan sonraki yeni görevinde Başsavcımız Durgut’a başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL