Güncel Manşetler

Başsavcı’dan Başkan Ellibeş’e Ziyaret

Gölcük Cumhuriyet Başsavcılığına yeni atanan Başsavcı Abdülhamit Durgut, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu yaz kararnamesiyle Gölcük ilçesinde Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Cumhuriyet..

Başsavcı’dan Başkan Ellibeş’e Ziyaret

Gölcük Cumhuriyet Başsavcılığına yeni atanan Başsavcı Abdülhamit Durgut, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu yaz kararnamesiyle Gölcük ilçesinde Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Cumhuriyet savcısı Abdülhamit Durgut, Başkan Mehmet Ellibeş’i makamında ziyarette bulundu. Kocaeli Adliyesi’nde Cumhuriyet Savcılığını yürütürken  son yayınlanan Hakimler Savcılar yaz kararnamesiyle Gölcük’e Başsavcı olarak görevlendirilen Durgut, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e çalışmalarında başarılar dileyerek, istişare noktasında her zaman beraber hareket edeceklerinin altını çizdi. Devletin bütün birimlerinin uyum içinde çalışması gerektiğini Gölcük’e en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalar yürüteceklerini ifade etti.

Başkan Ellibeş “Nazik ziyaretlerinden dolayı Cumhuriyet Başsavcımız Abdülhamit Durgut’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Kurumlar işbirliği içerisinde hareket ederse daha uyumlu olurlar, güzel işler başarırlar bizler de Gölcük Belediyesi olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız her zaman da öyle olacağız. Gelecek nesillere güzel bir Gölcük bırakmak için el ele çalışacağız.” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL