20 Ekim 2020 TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 116.249
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 2026
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 75
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 1.424
Manşetler Surmanset

“Beni bitirdiniz, hakkımı helal etmiyorum!”

Zafer Kılıç’tan günler sonra çok sert ifadeler içeren bir açıklama geldi Ak Parti Çayırova eski ilçe başkanı olan Zafer Kılıç bir süredir ortalıkta yoktu. Yakınları ve ailesi hayatında endişe ediyordu..

“Beni bitirdiniz, hakkımı helal etmiyorum!”

Zafer Kılıç’tan günler sonra çok sert ifadeler içeren bir açıklama geldi

Ak Parti Çayırova eski ilçe başkanı olan Zafer Kılıç bir süredir ortalıkta yoktu. Yakınları ve ailesi hayatında endişe ediyordu ve bu durum basına kadar yansıdı. Zafer Kılıç dün akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabından konuyla alakalı olarak bir açıklama yaptı.

Eski Ak Parti Çayırova ilçe Başkanı Zafer Kılıç sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı;

“Değerli dostlar bu dünya böyle işte insanlar hiç bir zaman kişiliğe insanlığa adamlığı önem vermezler. Ben hep sanardimki çok sevenim var hiç sevenin yokmuş meğer herkez koltuğumu seviyormuş meğer 15 yıldır siyasetin içindeyim binlerce kişiye elimden geldiği kadar yardım ettim arayana kimsin nesin nerelisin bile diye sormadım. Varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. Kilic ailesi olarak büyüklerimiz bize bıraktığı servet dürüstlük ve itibarları idi.ne zaman açıklama yaptıım bu birdahaki kongre ye aday olmayacağım bir anda herşey değişti işlerim %70 düştü insanlar değişti ve 4 gün şeker komasına girdim döndüğümde zaferin ölüsünü veya dirisini bulalım diyeceğine herkez düştü mal mülkün derdine firmalar hacizler iddiyati tedbirler koymaya başladı elimi kolumu bağladılar yerel gazeteler ne dolandiricigimizi bıraktılar şerefimizi ne haysiyetimizi bir insanı bitirmek bu kadar kolaymiydi. Evet başardınız beni bitirdiniz beni batırdınız değer miydi eş dost akrabalarim köylulerim sunuda anladım düşenin dostu olmaz. Borcumun son damlasına kadar herkeze odiycem ama ömrümün sonuna kdr borcumu ödemek için calısıcam. Beni bu hale getirenlere hakkımi helal etmiyorum.coligumun çocuğumun rizkiyla oynayanlara allaha havale ediyorum.

Ptesi günü 0532 473 73 03 hattım açılacak ulaşamak isteyenler ordan ulaşabilirler..

Bu arada iş arıyorum personel ihtiyacı olan özel den yazabilirler.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.