Bilgievi öğrencilerinden şehitlerimize Yasin

Büyükşehir’in Bilgievi öğrencileri, tüm şehitlerimiz ve 15 Temmuz şehitleri için Yasin-i Şerif okumaya devam ediyor Bilgievi öğrencilerinden şehitlerimize Yasin Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz hain darbe girişiminin seneyi devriyesinde 251..

Bilgievi öğrencilerinden şehitlerimize Yasin

Büyükşehir’in Bilgievi öğrencileri, tüm şehitlerimiz ve 15 Temmuz şehitleri için Yasin-i Şerif okumaya devam ediyor

Bilgievi öğrencilerinden şehitlerimize Yasin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz hain darbe girişiminin seneyi devriyesinde 251 demokrasi şehidimizi ve tüm şehitlerimizi vatan nöbetiyle anmaya hazırlanıyor. 15 Temmuz gecesi Milli İrade Meydanı(Perşembe Pazarı)’nda tutulacak vatan nöbeti öncesinde genelde tüm şehitlerimiz, özelde ise 15 Temmuz şehitlerimiz için 251 bin Yasin-i Şerif okunuyor. www.duayadavet.org internet sitesine girenler kendileri ve tanıdıkları adına okuyacakları Yasin sayısını yazıyor, ardından Kur’an-ı Kerim sayfaları açılıyor.

WWW.DUAYADAVET.ORG

Büyükşehir’in Bilgievlerinde Kur’an-ı Kerim okumaya öğrenen öğrenciler deşehitlerimiz için 251 bin Yasin-i Şerif’in okunacağı etkinliğe destek veriyor. Yasin okumak isteyen Kocaelililer www.duayadavet.org web sitesinden de kayıt yaptırabiliyor. İnternet sitesine girenler, kaç adet Yasin okumak istiyorlarsa sitedeki ilgili bölüme yazabiliyor. Sitede 15 Temmuz şehitlerimizin isimleri ve fotoğraflarıyla o gece yaşananları anlatan bilgi ve görsellerle etkinlik programı da yer alıyor. Geçen yıl okunan Yasin sayısı yarım milyonu aşmıştı.​

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL