Genel Güncel İzmit Manşetler Politika Yaşam

“Bu Düzeni Birlikte Değiştireceğiz”

Saadet Partisi Gençlere, Gençler Saadet Partisi’ne İlgi Gösteriyor   Saadet Kocaeli Kadın Gençliği Ankara’da 2 Günlük Kampa Girdi Saadet Partisi Kocaeli Kadın Gençlik Kolları, hafta sonu Genel Merkez Kadın Gençlik..

“Bu Düzeni Birlikte Değiştireceğiz”

Saadet Partisi Gençlere, Gençler Saadet Partisi’ne İlgi Gösteriyor

 

Saadet Kocaeli Kadın Gençliği Ankara’da 2 Günlük Kampa Girdi

Saadet Partisi Kocaeli Kadın Gençlik Kolları, hafta sonu Genel Merkez Kadın Gençlik Kollarının Ankara Haymana’da Armada Grannos Thermal Hotel’deki Gençlik Kampına katıldı. Saadet Partisi gençlere, gençler Saadet Partisi’ne ilgi gösteriyor.

 

Başkanlar Uğurladı

Gençlik kolları yapılanmasını tamamlamak üzere gençliğe yönelik toplantılar ve farklı etkinliklerle sık sık gençleri bir araya getiren Kocaeli İl Kadın Kolları gençliğe, gençlik çalışmalarına tam destek veriyor. Gençlik teşkilatlarını güçlendirecek kampa katılmak üzere cuma gecesi tüm ilçelerden gelerek eski perşembe pazarı alanında toplanan gençleri İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün ve İl Başkanı Zafer Mutlu ile birlikte uğurladı.

Sizi Ayakta Alkışlıyorum

Motivasyon ve eğlence içerikleriyle zenginleştirilen Gençlik Kampının açılış konuşmasını Genel Merkez Kadın Gençlik Kolları Başkanı Sedanur Uzun yaparken ilk dersin sunumunu Kadın Kolları Genel Başkanı Nurgül Beytiye Ekinci gerçekleştirdi ve konuşmasını “Bu ülke için taşıdığınız heyecanı, yarınlarınız için sarıldığınız umudunuzu, aydınlık bakışlarınızı, heyecanlı konuşmalarınızı, vatan sevdanızı ve bir teşkilat disipliniyle her daim hazır oluşunuzu tebrik ediyor ve sizi ayakta alkışlıyorum diyerek tamamladı.

Bu Kamp Bize İyi Gelecek, Yaralarımızı Saracak

Gençlerle söyleşi yapmak üzere kampa katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ise gençler tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla karşılandı. Sürekli değişen eğitim sisteminden ekonomiye, tasavvuftan müziğe kadar birçok konuda gerçekleşen söyleşinin ardından gençler;
‘Bu kamp bize iyi gelecek, yaralarımızı saracak’
‘Kamp bahane, kardeşlik şahane’ ‘Sırada Seçim var’ ‘Seferin sonu Zafer’
‘Gençlikle Olur’ dövizleri ile Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’yu salondan yine büyük bir coşku ile yolculadı.

Kampın Konu Başlıkları

Hak batıl Mücadelesi, Milli Görüş’ün Koalisyon ve İttifakları, Güncel Ekonomik Problemler konulu sunumlardan sonra gençler ilk günü eğlenceli yarışmalar, yüzme gibi etkinliklerle tamamladı. Kampın 2. gününde Gençlik Kolları Başkanı-Saadet Partisi Milletvekili Abdulkadir Karaduman Gençliğe Yönelik Seçim Stratejileri konulu bir sunum, Eski Kadın Kolları Genel Başkanı Ebru Asiltürk ise Siyasi Zihniyetlerin Stratejileri konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Yıldızını Yükselten İllerden Biri De Kocaeli

Kampın sonunda Gençlik Kolları yapılanması için başlatılan “1 Hilal 5 Yıldız” teşkilat çalışmasında yıldızını yükselten iller tebrik edildi. Tebrik edilen iller arasında yer alan Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Zeynep Nur Vonal “Bu sene 3.sü düzenlenen bu Gençlik Kampı’nda Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan illerimizle birlikte olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. İki gün süren bu kampta önemli konuların işlendiği verimli bir eğitim sürecinden geçtik. Partimizin bugüne kadar Yaşanabilir Türkiye için, Adil Devlet ve İnsanca Yaşam için ortaya koyduğu gayreti birbirinden değerli isimlerden dinledik. Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Etkinliklerle motive olduk. Bir hilal beş yıldız teşkilat çalışmasında yıldızını yükselten illerden olmanın mutluluğuyla illerimize döneceğiz. Büyük bir özveriyle bizlere bu güzel çalışmayı hazırlayan ve samimi sıcak bir ortamda gençlik teşkilatlarımızı buluşturan Genel Merkezimize teşekkürlerimizi sunuyorum.

Bu Düzeni Birlikte Değiştireceğiz. Gençlikle Olur!

Ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı süreçte her vatandaş için adil devleti, herkes için adil paylaşımı, hepimiz için insanca yaşamı, partimizin gösterdiği yol haritasını takip ederek tesis edebileceğimize olan umudumuz, inancımız tamdır. İlimize döndüğümüzde gençler olarak, bu umudu gerçeğe dönüştürmenin gayreti içinde olacağız ve bu düzeni birlikte değiştireceğiz. Gençlikle olur!” dedi.

Kamp, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Genel Başkanın kapanış konuşmalarının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi ve gençler ilimize dönmek üzere yola çıktı.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL