Genel

Bu haberi okumadan bayramda yola çıkmayın!

Kurban Bayramı süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki otoyollar ve köprülerden geçişler ücretsiz olacak. Ancak özel sektördeki Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprüleri ile Avrasya Tüneli yine ücretli olacak. Kurban Bayramı..

Bu haberi okumadan bayramda yola çıkmayın!

Kurban Bayramı süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki otoyollar ve köprülerden geçişler ücretsiz olacak. Ancak özel sektördeki Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprüleri ile Avrasya Tüneli yine ücretli olacak.

Kurban Bayramı dolayısıyla 30 Ağustos Çarşamba saat 00.00’dan, 5 Eylül Salı günü saat 07.00’ye kadar otoyol ve köprülerin ücretsiz olmasına yönelik Bakanlar Kurulu kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Kurban Bayramı süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki otoyollar ve köprülerden geçişler ücretsiz olacak.
Bakanlar Kurulu’nun konuya ilişkin kararı, Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Buna göre, Kurban Bayramı dolayısıyla 30 Ağustos Çarşamba saat 00.00’dan başlayarak, 5 Eylül Salı günü saat 07.00’ye kadar Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişlerde ücret alınmayacak.
Belediyeler ve bunların kurdukları birlik, müessesse ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetleri de 1 Eylül Cuma saat 00.00’dan başlayarak, 4 Eylül Pazartesi günü saat 24.00’e kadar ücretsiz olacak.
Osmangazi, Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim köprüsü geçişleri ise ücretli olmaya devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL